Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogyan ünnepelnétek így?

Ti hogyan ünnepelnétek így?

Figyelt kérdés
Ha elköltöznétek olyan helyre, ahol 0 ismerős/barátotok. És épp 18.születésnapotok lenne.

2018. szept. 20. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem mondjuk Ausztráliából kellene hazaugrani (magyarul nem a világ túlsó végéről), akkor hazajönnék, vagy összecsődíteném a csapatot a legközelebbi hazajöttömre, és közölném velük, hogy csajok, skacok, szülinapi bulit tartok... várlak benneteket... aztán akinek fontos vagy, az úgyis elmegy, akinek meg nem...


nos, legalább megtudod, kik az IGAZI Barátaid...

2018. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy bármikor máskor.
2018. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem 18. De tavaly a 26. Szulinapomat is egyedül töltöttem, sőt dolgoztam is. És akkor? Nem nagy dolog. Sőt a karácsonyt is egyedül töltöttem. Vettem egy kicsi műanyag fát feldiszitettem, vettem pulykát amit csak be kell rakni a mikróba, és megcsináltam magamnak a hangulatot.
2018. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Elmennék kirándulni a környéken, felfedezném hogy mit lehet bejárni. Mondjuk én alapból nem bulizok a születésnapomkor, az utóbbi 10 évben nem is aznap "ünnepeltem" (= volt tortám) amikor volt mert mindig hétköznapra esett és csak hétvégén van időm ezzel foglalkozni.
2018. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Online gaming. Csináltam már netes haverokkal, csaptunk egy jó raid és pvp partit, bár nem a 18. volt. Offline gaming se rossz, ilyenkor egy üveg bor vagy vmi hozzá.


Esetleg menj fel vmi oldalra, hirdesd ki, hogy szülinapod lesz, lehet, hogy vkik el is mennének, bár számomra, akkor inkább a magány :D


Lepd meg magad vmi ajándékkal, amire alapjáraton sajnálnád a pénzt. Esetleg, ha nem vagy szorongós tipus, menj el egyedül vhová.

2018. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pfú, elmennék a város éttermébe és 1 pohár drága bor mellett ennék valami különleges, de azért ehető dolgot :) persze a meló aznap ejtve lenne,szigorúan szabi. ha hétvégére esik, akkor hosszú hétvége.
2018. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Évek óta nem ünneplem kb sehogy.. azóta meg főleg nem, hogy volt egy netes lány barátom, akivel hajnalokig fent voltunk, beszélgettünk, megdumáltunk mindent.. és még csak fel sem köszöntött.. pedig tudta mennyire fontos nekem. Mármint, hogy soha senki nem törődik a szülinapommal és vele se az övén.. én készültem is neki meg minden.. de ő le se sz.rt.. szimplan lekopott azóta se kere.. pedig fel se hoztam neki.. direkt nem dörgöltem az orra alá.. :)
2018. szept. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!