Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Neki hogy van ennyi élet...

Neki hogy van ennyi élet kedve? Én már rég depis lennék

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályból, akinek elég rossz a helyzete, Az anyja már kiskorában elhagyta, drogos, és most tudták meg, hogy rákos is, az apja hajléktalan, a mamajaval él, de ott is sokat veszekednek. Meg most találtak a lánynak valami fekélyt a gyomrába, és rosszul van sokat.. De még is ahogy látom egész nap mosolyog, szép is nagyon meg a suliba is a népszerűek között van, és annyira idegesít, hogy hogy tud boldog lenni? Én egész nap tiszta búvár aszott vagyok pedig csak fáradt vagyok xd ez így hogy?

2018. szept. 20. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
A belső békéje teszi boldoggá, és ez áramlik kifelé, ami sugárzik róla az emberek felé. Sok nagyon nagyon hányattatott világi kiskamasznak van ilyenje. Ha hívő az illető akkor az mást jelent. Amit írtam az világira vonatkozik.
2018. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Különféleképpen reagálnak emberek élethelyzetekre.

Ne idegesítsen az, hogy a másik boldog, amikor - úgy gondolod - hogy "te egy ilyentől összeroppannál". Mindenki élje a saját életét.

2018. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"a népszerűek között van, és annyira idegesít, hogy hogy tud boldog lenni?" Megkérdezted tőle?
2018. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Lehet belül nagyon szenved csak nem akarja kimutatni.

Ezért a közösségben felvesz egy "mosolygós álarcot".

2018. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már otthon szrul mennek a dolgok, suliban miért kellene szomorúnak lennie? Inkább próbálja jól érezni magát, nincs ezzel semmi baj. Legalább ezt a kis boldogságot ne sajnáld már tőle. Ikszdé
2018. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idővel meglátod, hogy vannak emberek, akinek a belső érzéseit nem tükrözi hűen a külvilággal közölt jelek. Lehet valaki mosolygós, hangosan hahotázó és közben lelkileg össze van törve, de ezt nem akarja kommunikálni. Nem egy ilyen embert ismerek, én is ilyen vagyok. Illetve ilyenkor, ha van valami, amit adott illető tud csinálni, a gondolatait is eltudja hessegetni, ezért szokták nehéz időszakokban az új hobbi találását, társaság keresését stb. ajánlani. Suli is ilyen, én is tanulással segítek magamon.
2018. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!