Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül leszek egész életemben...

Egyedül leszek egész életemben, vagy ez változhat még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos valamiért nagyon magamba forduló vagyok, nincsenek barátai, párom, és soha nem is voltak, sajnos. Ami korábban nem is zavar annyira, de olyan 18-19 éves korom óta nagyon elkezdett zavarni ez az egyedüllét. Hiányzik az, hogy nincsenek barátaim akikkel mehetnék ide-oda, beszélgethetnék, ismerkedhetnék lányokkal. Mostanában már leginkább az zavar hogy sosem volt barátnőm, nagyon hiányzik már hogy nincs akit szeressek.

Próbálnék változtatni rajta, de nagyon nehéz. Általános iskola 4 osztálya körül lettem ilyen, korábban normális szociális életem volt. Személyiségem miatt kiközösítettek, közép iskolában is, és most itt tartok:(

Szeretnék változtatni, de ezen nem egyszerű. Meg rossz abba bele gondolni, hogy mennyi jóból maradtam már ki.

Szerintetek mit csináljak?


21 éves fiú vagyok.


2018. szept. 25. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmehetsz egyedül is mondjuk egy szórakozóhelyre, megiszol valamit, 1-2 sör, egy jéger...jobb kedv, és aztán odamész lányokhoz, és a többi..és a többi :)

Persze nem akarlak erre buzdítani, de egy próbát megér. Aztán ha összejön, lehet megtetszel a lánynak...és kész :)

2018. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is elég hasonló vagyok, csak lányban. Én interneten jó sok keresés után ráleltem néhány "levelező" társra. Köztük van, akivel már 2 éve beszélgetek. Sajnos személyes kapcsolataim nincsenek, de kétlem, hogy bármit ki tudnék alakítani ilyen semmitérő személyiséggel... 18/L
2018. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne legyetek mar ilyenek engedjetek el magatokat!
2018. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlítunk. lehet erőltetni ezt az ideoda menést meg minden de nem lesz az igazi sosem. én is 2 hónapba egyszer valamelyik haverral kajálok egyet aztán ennyi. magamnak tök jól elvagyok amúgy. 17/F
2018. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van esetleg valami elet celod? Mondjuk munka vagy tanulas? Legyel nyitottabb az emberek fele,erdeklodj,kerdezz. Probald mindig azt csinalni amitol felsz vagy tartasz ha szembe nezel vele es egyre tobbet adsz magadnak eselyt arra hogy kommunikalj masokkal olyanyira brle josz hogy eszre sem fogod venni. Tudom drasztikusnak hangzik de tapasztalatbol mondom hisz en is eleg zarkozott tipus vagyok de ennek a modszernak koszonhetoen mara mar elmult! :)
2018. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!