Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok, senki...

Nagyon magányos vagyok, senki nem szeret. Pedig sokszor jól esne beszélni valakivel. De mindenki utál. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok emiatt, hiába szeretnék vátoztatni rajta, de nem tudok, nem egyszerű ezt elkezdeni. Nincsenek barátaim, barátnőm. Egyre rosszabbul viselem ezt. Sokszor azon gondolkodom, hogy ezen már csak az alkohol és a drog tudna segíteni, hogy elviseljem ezt az életet. Már szinte fáj a magányosság és az hogy senki nem szeret. :(

Volt már olyan hogy szomorú voltam és elkezdtem alhoholt inni, attól jobb lett egy időre. És kezdem megérteni a drogosokat is, hogy miért csinálják. De sosem szeretném kipróbálni, mert akkor esélytelen hogy normális életem legyen. De nagyon nehéz "tiszta" elmével elviselni ezt az egyedüllétet. :( Főleg, hogy lehet hogy ez vár rám egész életemben.


2018. szept. 30. 22:27
 1/9 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2018. szept. 30. 22:29
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Miért nincsennek barátaid?dolgozol vagy iskolába jársz?

Nem vagy túl negatív ember? Én sokáig pátyolgattam negatív emberek lelket,úgy hogy az én életem se volt egy mese,de mikor minden összedőlt körülöttem akkor is mások "kisebb" gondjait hallgattam. Na ezt meguntam a negatív embereket,nehéz amúgy is talpon maradni nem meg hogy ha húznak minden oldalról ... lehet te is ilyen ember vagy? És ezért kerülnek

2018. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csenedes személyiségű vagyok és ezért nincsenek barátaim. Nem szoktam panaszkodni senkinek sem, nincs is kinek. Meg nem fárasztanék mást a hülyeségemmel.
2018. szept. 30. 22:52
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Irj ràm privàton.
2018. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dolgozol? Netalán egyetemre jársz? Sokat segít, ha ilyenkor elkezdesz közösségbe járni. Nekem is volt nagyon magányos korszakom, tudom milyen pokoli érzés, de ki lehet belőle jönni. Szüleiddel milyen a kapcsolatod? Hobbikkal hogy állsz? Mesélj kicsit magadról, hátha tudunk segíteni :)
2018. okt. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Engem is utál mindenki, aki megismer. Sajna ilyen típus vagyok. Negatív, meg energiavámpír meg ilyenek. Volt egy időszakom, mikor változtatni próbáltam és több akkor új ismerősöm is megjegyezte, hogy hogyan tudok én mindig ilyen pozitív lenni? Ez ment 2-3 hónapig, aztán egyik nap kicsit fáradtabban ébredtem, tettem egy negatív megjegyzést valamire és azonnal a fejemhez vágták elég durván hogy f*ért vagyok negatív meg ilyenek? Mondom ez hónapok után az első rosszabb napom volt. Ez van, a magunkfajtát mindig is utálni fogják bár hogy teperünk is. Egyszerűen van, akinek a kinézete is negatív (nem külső megjelenésre értem), így eleve utálják mások. Ha teperek, legfeljebb azt érem el, hogy neutrálisak lesznek velem :D 29 év tapasztalata. Aki azt mondja, hogy ezen lehet változtatni, az soha nem volt hasonló cipőben, tehát nem is tudhatja, milyen ez.
2018. okt. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Luis19 ***** válasza:
54%

Tudom milyen magányosnak lenni.

Mikor vágysz a társaságra vágysz arra, hogy téged is szeressenek. Mint ahogy másokat is.

És akkor ilyenkor jönnek azok a kommentek, hogy mennj el egy tanfolyamra,sportolni, és ott találsz hasonló érdeklődésű embereket. Így ismerkedhetsz.

De mi van akkor ha az embernek nincsen ilyesmire pénze? Mi van ha pénzét nem költheti úgy mindenre, bevan oszva.

Annyi magányos nő illetve férfi van a gyakorin.

Nem is tudom, hogy miért nem ismerkednek.

Főleg ha közel laknak egymáshoz találkozzanak.

Egy magányos túl átlagos 18 éves fiú.

2018. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Na én most pont ezért jöttem fel a gyakorira, és látom hogy kitett valaki egy ilyen kérdést. Ugyanez van velem is. Gyerekként, tizenévesen még volt rengeteg barátom, de ahogy kikerültem az "életbe" nem tudtam érvényesülni. Egyszerűen bármilyen közegbe bekerülök, én leszek az utolsó ember akivel barátságot kötnének. Új munkahely, tanfolyam, egy utazás alkalmával, akárhol. Vagyok magamnak, próbálok beszélgetni, nyitni az emberek felé, de egyből felállítanak egy falat. Nincs mosoly, jófejkedés, lazulás, csak a komoly ábrázat. Én meg nem értem miért van ez, mert másokkal meg önfeledten dumálgatnak, röhögcsélnek. Aztán a sok ilyen tapasztalat még inkább befordulóssá tett. Nemrég voltam egy nagyobb utazáson. Mindenütt azt láttam, hogy különböző nemzetek csettintésre barátkoznak, nevetgélnek. Próbáltam ilyen lenni, nem ment, valahogy nem álltak úgy hozzám. Vagy csak nem tudtam olyan témát felhozni? Idegenekről volt szó, soha a büdös életbe nem láttam volna őket. Az utazásom is csak a magányról szólt. Valahogy azt érzem magamon, hogy mocskosul negatív vagyok. Nem a mondandóm, a hozzáállásom, hanem a kisugárzásom. Mosolyom is olyan zavart, nem szép. Nem a fogam végett, vagy mert olyan csúnya lennék, hanem szimplán nem áll jó. Nagyon szeretnék az a állandó mosolygós, nevetgélős, pozitív kisugárzást árasztó személy lenni, aki már az első pillanatra szimpatikus tud lenni. De szerintem soha nem leszek. Ez nem így működik, hogy oké pozitív leszek és mosolygok. Lehet attól is függ ez, milyen családból jött az ember. Nekem anyám, apám is rendkívül savanyú, és így kívülről nézve őket borzasztóan boldogtalan életet élnek. Én meg ezt át vettem tőlük.


Megértelek, totál, én most jelenleg fulladozok, mert még neten sincs kivel beszélgessek, nem még élőben. Drogosokat már én is totál megértem, csak ők gyengék, én meg nem. Nem iszok, nem dohányzom, semmilyen káros szenvedélyt nem élek. Az én agyam is totál ködös, és a legrosszabb, hogy fogalmam sincs hogyan lépjek ki ebből. Pedig nagyon szeretnék kilépni ebből a fajta életből. Amúgy szerintem a kérdésedre a választ te is tudod, ki kell mozdulni és emberekkel ismerkedni. Csak hát jelenleg azt a korszakot éljük(szerintem) hogy nagyon nehéz megtenni, illetve már egy freaknek gondolják azt az embert aki ismerkedni próbál az utcán vagy akárhol. De lehet csak bebeszélem magamnak.

2018. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A magányt érzőknek:

[link]

2018. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!