Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha muszáj lenne valakivel...

Ha muszáj lenne valakivel beszélned de nincs senki aki meghallgatna mit teszel?

Figyelt kérdés
Majd megfulladsz, annyira elmondanád valakinek, de se család se barátok.
2016. aug. 13. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem szoktam attól megfulladni, hogy nem mondhatok el valamit, sőt akkor tudok a legnagyobb levegőt venni. Senki nem kérdezi mi a baj mond el, ha nem mondod el nem leszünk jóba stb. De mint tudom, ha valakinek elmondom másnap már a "hírekben" látom vissza, szóval nem mondok semmit.
2016. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Írj rám ha gondolod. Úgy se tudok most aludni :D
2016. aug. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%
Csak fel a fejjel ennyire nm lehet rossz a helyzet..
2016. aug. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Én kiirok róla egy kérdést itt xd Szánalmasan hangzik, de megkönnyebbülök tőle :D És még jól is esik, mikor utána mondják a válaszolók, hogy ahj igen neked van igazad, meg ilyesmik :P
2016. aug. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Én olyankor feljövök ide, és kiöntöm a szívem. De komolyan. :D
2016. aug. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

A legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani. Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak - amíg a fejedben vannak, határtalannak tűnnek, de kimondva jelentéktelenné válnak. Ám azt hiszem, többről van itt szó. A legfontosabb dolgok túl közel lapulnak ahhoz a helyhez, ahol a lelked legféltettebb titkai vannak eltemetve, irányjelzőkként vezetnek a kincshez, amit az ellenségeid oly szívesen lopnának el. S ha mégis megpróbálsz beszélni róluk, a hallgatóságtól csak furcsálló tekinteteket kapsz cserébe, egyáltalán nem értenek meg, nem értik, miért olyan fontos ez neked, hogy közben majdnem sírva fakadsz. És szerintem ez a legrosszabb. Amikor a titok nem miattad marad titok, hanem mert nincs, aki megértsen.

(Stephen King)

2016. aug. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy valamit muszáj kidumálni...
2016. aug. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Keresnek valakit aki tudna segiteni. Ha kell segitseg ird meg szemelyesben.
2016. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én sose éreztem így,pedig az esetek többségében egyedül vagyok és oldom meg a dolgaimat.Néha jó lenne azért beszélgetni egy hozzám hasonló gondolkodású emberrel,de ez nem para mert mindig betudok vonzani az életembe ilyen embereket.Soha nem érzem magam egyedül,vagyis igen,de ez engem nem ijeszt meg sőt!
2016. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Inkább olyan nincs, hogy nem hallgat meg senki. Max nem ért téged, nem érdekli nagyon amit mondasz, vagy olyan tanácsokkal lát el, ami neked nem kellenek, mert feleslegesek, mert nem kértél tanácsot, csak, hogy hallgasson meg. A csalásosnak mindent elmondhatsz, barátaidnak szintén, amennyiben igaz barátok, mert akkor bármi legyen elmondhatod nekik. De csak akkor, ha akarod. Ha nem, ne rájuk fogd, hogy ők nem hallgatnak meg.

Viszont, ilyenkor ajánlom, hogy legyél saját magad legjobb beszélgető társa ^^

2016. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!