Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék olyan lányt...

Hol találhatnék olyan lányt aki eljönne velem a téli vásárba?

Figyelt kérdés
Imádom a karácsonyi hangulatot,sajnos egyedül elég rossz érzés.
2018. okt. 3. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Hívd el az anyukád.
2018. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Ez igy keves, utana egy spa, utana egy hotel, avagy a hotelben spa..

Tenyleg elvarod, hogy egy ramdom csaj miattad vacogjon? Ja, hogy veszel forri teat, bort.. Ertem.

Nem veletlen nincs aki menjen veled.

Nem sertes, de ismeretlenbe ez igy eleg szarul hangzik, legyel kreativ.

2018. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mehmed... ne mondd már nekem, hogy nincs egy ismerősöd, akit ugyanúgy eladhatnál két tevéért... Ja, hogy akkor rád gyanakodnának. :D
2018. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te elmennél egy vadidegennel?...
2018. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 19:55


Mindenki fizesse a saját teáját,meg forralt borját.

2018. okt. 3. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

bor - boromat, borodat, borát

borjú - borjamat, borjadat, borját

:)

2018. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha félre értene a lány hogy én most egy teával vagy egy forralt borral megakarom vásárolni.Azért irtam hogy akkor inkább mindenki fizesse a magáét és igy nincs félre értés.
2018. okt. 3. 21:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tom, de még van időd keríteni valakit.
2018. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jársz iskolába? Van munkád? Van a szomszédságodban egy lány/nő, aki szimpatikus neked? Van a tágabb ismeretségi körödben valaki, aki talán elmenne veled?

Nincs egy mágikus gomb, aminek a megnyomásával letölthetsz magadnak egy nőt, aki azért létezik, hogy a te kedvedre tegyen. Menj ki a világba, és beszélgess, barátkozz, érezd jól magad a körülötted lévő nőkkel, és érd el, hogy ők is jól érezzék magukat. A karácsonyi vásárt meg mindenki szereti, szóval ha addigra közelebb kerültél emberileg valakihez, szerintem simán igent mondd arra, hogy elmenjen veled. Könnyebb megoldás viszont nincs.

2018. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Ugye azt vágod, hogy 2 hónap van még decemberig? Mi ez a nagy karácsonyozás októberben ? :D
2018. okt. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!