Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokszor nagyon rossz, hogy...

Sokszor nagyon rossz, hogy nincs kivel beszélnem, közös programot csinálni. Hol találhatnék hasonló "sorsú" fiúkat, lányokat?

Figyelt kérdés

Régebben jól el voltam egyedül is, most is jó néha egyedül. De mostmát egyre jobban zavar az hogy nincsenek barátaim. Meg barátnőm.

Hol találhatnék ilyen személysiségú lányokat, fiúkat akikkel beszélgethetnék?


21F

(BP.)


2018. szept. 14. 19:33
1 2
 1/13 Luis19 ***** válasza:

Itt vagyok.

Csak az a kár, hogy Szerbiai vagyok.

19/F

2018. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is barátokat keresek, ha gondolod írhatsz, bár vas megyei vagyok ami elég messze van BP-től, de amúgy gyakran járok másik bárataimhoz is látogatóba a fővárosba és elképzelhető hogy a nyáron BP-re költözöm. Szóval jól jönnének nekem is új ismerősök.

27F

2018. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki úgy gondolja én szívesen barátkozom ! :)

(Veszprém megye)

2018. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Ugyan így vagyok mint te... És én is keresem a lelki társamat/páromat akivel leélhetem az életemet mert megért és elfogad


18/F

2018. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Sajnos ugyanebben a helyzetben vagyok, nincs senki akivel el tudnék beszélgetni vagy eljárni valahová. Próbáltam már nagyon sokszor beletörődni, de nem megy :(


22F

2018. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
5-ös vagyok , egyébként BP
2018. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Velem is ez van.

Békés megye

20L

2018. szept. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Velem is ez a helyzet. Akikkel eddig beszélgettem már nem foglalkoznak velem. Igazából én keresem az társaságot, csak nem kellek senkinek sem.


Írhatsz nekem is.


26/f

2018. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz, ugyan ez van velem is.

Nem messze lakom BP-hez.

20F

2018. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van is hozzánk hasonló, akkor az is csak át fog baszni. Marad a suicide, de neked hajrá.
2018. szept. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!