Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találnék olyan fiút aki...

Hol találnék olyan fiút aki eljönne velem kirándulni? 16L

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok.
2018. okt. 13. 10:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Mennék, de ez nagyban függ az időjárástól, illetve magától a kérdezőtől is. Illetve az se mindegy, hogy egy Hűvösvölgyi, vagy Bakonyi kirándulást tervez-e :D
2018. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
23%
Komolyan? Én (főleg) a mai világban csak ismerőssel mennék közös kirándulásra. Azért ennyire nem bízom az emberekben.
2018. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az én kérdésem korábbról, még aktuális:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__8..

2018. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Én mennék,de lány vagyok
2018. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
50%
dugni akar kirándulás közbe azé há mi másért?
2018. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ismerkedj inkább facen hogy látsz kommenteket megismersz valakit stb, ne mondd már hogy 16évesen annyi eszed van hogy valami ismeretlennel elmennél. Szinte egy idősek vagyunk én is rohadt magányos vagyok, de még ha meg is ismerek valakit abba se tudnék megbízni egy jó fél éven belül, nem hogy GYK-ról... Szerintem ezt felejtsd el, nem így fogsz igaz "barátokat" találni.
2018. okt. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!