Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha találnék egy 'sérült'...

Ha találnék egy 'sérült' lányt, az jó hatással lenne rám?

Figyelt kérdés

Van egy pár pszichés-lelki bajom, amikkel már évek óta együtt élek, nem nagyon tud a környezetem erről, nekik csak szimplán csendes vagyok.


Elég sokat fantáziáltam arról, hogy milyen jó lenne összejönni egy még nálam is "betegebb" csajjal. Tehát egy öngyilkossági kísérletes, falcolós, esetleg drogos, fóbiás, depressziós...stb lánnyal. Szexuálisan nem vonzanak jobban ezek a lányok, mint a "normálisak", de mintha egy jobb életem képét látnám egy ilyen csajban.


Magamat semmivel sem tudom motiválni arra, hogy pl merjek emberekkel beszélni, abbahagyjam a vagdosást, elkezdjek sportolni...stb de ha belegondolok, hogy nekem kell segítenem egy ilyen lánynak a hasonló problémák leküzdésében, akkor szinte egyáltalán nem is gondolok már a saját hülyeségeimre.

Ha viszont egy "egészséges" lánnyal képzelődök, akkor vele mindig alárendeltnek érzem magam, ez pedig mondanom sem kell, elég kellemetlen.


Szerintetek van értelme ennek?

Illetve, ha van, akkor hol-hogyan beszélgethetnék kifejezetten ilyen lányokkal?

17/F


2017. márc. 19. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj szakemberen keresztül csoportterápiára, ott találsz magadfajtát.
2017. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Mostanában mindenki lelki sérült lányokat keres?

Egyébként inkább menj el önkéntesnek valahová, ha nálad rosszabb helyzetben lévőket akarsz látni. Ne az egyébként is lelkileg instabil lányokat akard kihasználni azért, hogy te normálisnak érezd magad.

2017. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Nem kamu, de egyébként sem fogyatékosról beszéltem... ha számodra egy depressziós ember fogyatékos, akkor az már nem az én szegénységi bizonyítványom. :)

2017. márc. 19. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon nem jött be, rossz hatással voltak rám. A legtöbb ilyen lányt már sokan próbálták megmenteni sikertelenül, mert nem hagyták magukat. Az egészséges lelkű lányok közt több esélyed van pozitív élményekre. Ez tipikusan az a dolog, ahol a képzelgés és a valóság teljesen ellentétes.
2017. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, biztos jobban éreznéd magad attól, ha minden nap attól rettegsz, hogy a szerelmed felvágja az ereit, mire te hazaérsz. Én átéltem egy ilyen időszakot és az ellenségeimnek sem kívánnám ezt.
2017. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Épp az idén ,,barátkoztam" össze egy ilyen lánnyal. A lány bátyja drogos, verte éveken keresztül. Az anyjával elköltöztek. Eleinte jó volt, lelki viogaszt nyújtottunk egymásnak, de azután jött egy kigyúrt izomagy aki elcsábította, a pasi megy ki külföldre, a csaj meg megy Vele és magasról tesz az összes barátjára, koptat lefelé mindenkit, már suliba se jár be. Jó munkája van, van kocsija, rengeteg barátja és Ő ezt mind itt hagyja azért, hogy egy 2 hónapja ismert pasival menjen ki külföldre krumplit pucolni...


Ebből az jön le, hogy az ilyen emberekkel, főleg lányokkal nem érdemes ismerkedni, mert csak addig vagy jó neki amíg nem jön egy jobb, azután tesz rád magasról.

2017. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!