Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs kivel mennem. Hol...

Nincs kivel mennem. Hol találhatnék társat? Városnézni, kirándulni mennék vagy a természetbe, de nincs kivel. F

Figyelt kérdés
Kedvem van, úticél és társaság nincs, pedig annyira mennék valahová, hosszabb útra, unok mindig otthon ülni.

2017. jún. 5. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ma már nem, de máskor rám kérdezhetsz, ha kedved támad. Bp24N
2017. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Régebben én ezt akartam volna, de rá kellett jönnöm, hogy senkit nem találok, így hát maradt az ingázás a munkahely és az otthonom között.
2017. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 - Oké, csak az a helyzet, hogy én az életben nem járok Pesten. Azthiszem. Az út jelentős része így is magányos lenne.

#2 - Nekem is ez maradt, amíg van munkahelyem.

2017. jún. 5. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért nem mész egyedül?

Tényleg.

2017. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 - Aki egész életében társasággal volt, a magányra vágyik. Én egész eddigi életemben magányos voltam, társaságra vágyom.
2017. jún. 5. 16:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Csoportos buszos utazásokra nem gondoltál még? Én már utaztam így (nem jöttek velem ismerősök, az úton akadt társaságom).
2017. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utazás a ... miatt híres ... városba kedvezményes áron. Délelőtt izgalmas és érdekes termékbemutatón vehet részt... Biztos van normális buszos utazás is, de én inkább egyéni, egy-két fős utazásban gondolkodom.
2017. jún. 5. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem árubemutatóra gondoltam, ott van a Bónusz Brigád, vagy a Tesco utazás, én tavaly ezekkel utaztam, és nem akartak rábeszélni semmiféle vásárlásra. :-) Volt erdőjárás, jégbarlang, városnézés, kastélytúra, és viszonylag olcsón. Én szívesen emlékszem vissza ezekre, megyek máskor is, bár nem idén, most más kiadásaim vannak, de jövőre azért szeretnék, ha addig nem tör ki valami háború...
2017. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A Godot filmklub rendezője szokott kirándulásokat szervezni. XI Bartók Béla út 11-13., vagy van Keresztény Társkereső klub, akik szintén rendeznek kirándulásokat. Az Ecseri úti metrómegállóban van egy templom, ahol meg tudják mondani, hol lehet őket elérni. Én voltam velük egy arborétumban és a Normafánál kirándulni, voltunk az Országos Levéltárban. Teljesen normálisak, kedvesek. Ha nem vagy vallásos, ne aggódj, nem kell velük vallásról beszélgetned.
2017. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!