Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet ismerkedni?

Hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Kicsit tartózkodó vagyok. Hogyan lehet manapság ismerkedni? Az utcán nem szólítanak le, bulikba nem járok...
2018. okt. 16. 19:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2018. okt. 16. 19:36
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Először is, hány éves vagy? Amennyiben felnőtt vagy, egyetemre jársz, vagy dolgozol már? Legelőször ugyanis célszerű lenne ott megpróbálnod kapcsolatokat kialakítani. :)


Buliba én sem járok amúgy, és szerintem nem a legjobb ismerkedési mód, ha az utcán leszólítanak. Nem azt mondom, hogy nem lehet belőle valami, de általában nem olyanok szólítanak le, akikkel szívesen ismerkednék. Tisztelet a kivételnek. :D Párszor jól elbészelgettem emberekkel, de sosem lett több.


Szaktársaimmal jól kijövök az egyetemen, az eddigi munkahelyeimen is kedveltek. Ezért mondom, hogy ha csak odamész, kedvesnek és nyitottnak mutatkozol, biztos lesznek olyanok, akikkel összebarátkozhatsz, talán még fiúknak is megtetszel.


Párkapcsolatokkal kapcsolatban sajnos nem tudok tanácsot adni. 22 évesen még mindig túl félős vagyok ahhoz, hogy flörtöljek olyasvalakivel, aki megtetszik. Meg volt pár rossz tapasztalatom, ami miatt nincs is önbizalmam. :/ Meg annál rosszabb nincs, amikor összebarátkozik velem az, aki megtetszik, de részéről ennyi, a barátságon kívül mást nem akar, holott nekem az eredeti szándékom az volt, hogy több legyen. Na ezért nem tudok flörtölni. XD


Az összes barátnőm arról beszél, hogy náluk szinte órák alatt eljutottak oda, ha egy srác elhívta őket randira. Szóval, naiv voltam, 2-3 hónap barátság után nem tudom minek reméltem, hogy más is lehet, hiszen egyértelmű kellett volna legyen, hogy a fiú részéről több nem lesz.


Úgyhogy még én is várok arra, hogy mikor oldódik fel bennem ez a gát.

2018. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Orvosi rendelőben!😊

Én ott ismertem meg a páromat.

Amúgy nem tudom, bárhol, sehol??? Ahol majd szembejön.

2018. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, írj rám ha akarsz beszélgetni erről.

Amúgy új hobbi egy új helyen

Barátaid barátainak a barátai útvonalán :D

F/20

2018. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 he84 ***** válasza:
Akkor nyilván a neten.
2018. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatra gondolsz?
2018. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akár... fiatal vagyok még, nem hinném, hogy most találnám meg az igazit, és eddig borzalmas tapasztalataim voltak. Ezt még szépen fejeztem ki. De összességében az ismerkedés nehezen megy, ebből kifolyólag pedig minden egyéb.
2018. okt. 16. 20:17
 8/10 anonim válasza:
Hidd el, hogy így is megfelelő közegekbe fogsz kerülni. Egyetemen például valószínű, hogy sokkal több lesz a hozzád hasonló, mint a jelenlegi környezetedben. Addig is ajánlanám, hogy először szövegesen (pl. AnoTalk) próbálj meg megnyílni az embereknek (természetesen az értelmeseknek, nem pedofil állatoknak), ezután próbálj a valóságban is, sokkal egyszerűbb lesz. Kitartást! Minden rendben lesz.
2018. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást ^-^
2018. okt. 17. 15:51
 10/10 anonim válasza:
Hello there, General Kenobi. :D Hasonló cipőben járok, ha gondolod írj rám. 18/F
2018. okt. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!