Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hol és hogyan szoktatok...

Ti hol és hogyan szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem az erősségem idegen emberekkel ismerkedni, de mivel nincsenek barátaim, így időszerű lenne.

2018. júl. 28. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Bárhol, bármikor. Nincs betervezve, és tuti hely sincs erre, csak nyitott, pozitív és kommunikatív vagyok. Igazából nem ismerkedési céllal ismerkedem, csak a személyiségemmel vonzom az embereket.

Jaaa, azt elfelejtettem mondani, hogy nem interneten, hanem élőben.

2018. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2018. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
21 F
2018. júl. 28. 12:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Én itt szoktam, bár az itteni beszélgetéseim 99%-a kukába ment. Lehet, hogy velem van a gond, de eddig még szinte senkivel nem éreztem akkora összhangot, hogy érdemesnek láttam volna a folytatást pár üzenet után. 17/L
2018. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is interneten márcsak azért is mert a munkahelyemen sokat tartózkodok és mindig egyedül
2018. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha már bárhol lehet, itt is megér egy próbát. Én is ugyanebben a cipőben járok. Ha legalább csak beszélgetni tudnék valakivel valamiről, már nem nem lenne annyira üres az életem.
2018. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugyanez :/
2018. júl. 28. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is ritka és egyedi esetek alapján jöttek össze beszélgetéseim érdekesebb emberekkel. Valahogy netes oldalakon nem lett túl kosszú, mert mindenki csak a problémáit vagy fantáziáit nyomta rám. Habár egyszer kialakult egy nagyobb társaságom egy játék miatt, de végül az is megszűnt. Egyetemen is összejött társaság, de mostanra az is szétment, mert egyikőjük drogozni kezdett és alkoholista lett. A másik pedig feleségével elzárkózott. Ráírtam emailben egy olyan emberre akivel volt egy közös konferenciánk. Volt egy "eltűnt" osztálytárs akit megtaláltam.


Szóval összegezve a tapasztalataimat: egyedi esetek és hobbik(akár fórum vagy valahogy elmenni olyan helyre). És ahogy látom másoknál komolyabb dolog is ilyesmi helyzetekből alakult ki.

2018. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én mindig neten keresztül ismerkedek de már elegem lett belőle mert általában ott fogom ki a rosszakat. Eddig mindegyik kapcsolatom netről jött össze és mindegyik véget is ért. Most igaz van párom de már nem jó a kapcsolatunk pedig még fél éve sincs hogy együtt vagyunk. De nem adom fel ismerkedek továbbra is hátha az én életembe is eljön az igazi. Amúgy meg neten a legkönnyebb ismerkedni főleg annak aki nem jár sehova nem társasági ember. 30 éves nő voltam.
2018. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!