Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy megy ennyi mindenkinek,...

Hogy megy ennyi mindenkinek, hogy a húszas éveik végére már kocsi, lakás, házasság? Én sajnos nagyon távol állok ezektől, de szinte minden ismerősöm itt tart már. Irány külföld?

Figyelt kérdés
Abban a korban vagyok, hogy már házasodnom kéne, de még attól is távol vagyok, hogy kerítsek valahogy egy barátnőt. Kevés a fizetésem és nem vagyok jó pasi.
2018. okt. 22. 21:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Talán úgy,hogy már a húszas éveik elején elkezdtek gürizni a jövőjük ért?
2018. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Aki akar az tud haladni, mert tesz érte s nem betokosodik.

Rengeteg dologból lehet pénzt csinálni, ha ért az ember dolgokhoz vagy/és tud dolgokat.


"abban a korban vagyok" ugyan már. Nem kell a "normáknak" s másoknak megfelelni!!!


Én is azt látom korombeliek (huszonévesek) tolják a gyereket, házasság, összecsapott kapcsolat...stb.

A legcikibb részével osztálytalin szembesültem s ki is mondtam:

Úgy néznek ki mint a 40+os leélt emberek, híztak, igénytelenedtek...


Engem meg lestek, hogy letagadhatok nem kevés évet.


Céljaim vannak s ezek a célok nem is engedik ezt a fajta megrekedést s "normákat" amiket az emberek zöme betart.

Sokak már most nem boldogok...mi lesz 20-30év múlva...s szerencsétlen megszületett gyermekek fogják elszenvedni, lelki bajosok lesznek.


Bele lehetne merülni ebbe az "élet" témába, de hosszú csak azért mert összetett.


Neked annyit mondok:

Menj rá teljes 100%-os önismeretre pl egy esti bicikli vagy kocogás alatt - legyél a gondolataiddal, kérdőjelezz meg dolgokat, mi miért van s hogyan javíthatsz, fejlődhetsz...stb


Kaparj össze egy alap egészséges önbizalmat! Ez az apró tényező a munkától s kapcsolatoktól kezdve egészen a sikerig kulcs fontosságú!


+ kommunikáció , nyitottság


Ami hasznos: Jellem és arc diagnosztika


Önmagad kutasd fel, gondold át TE mit akarsz(?) s milyen lehetőségek vannak, mikhez értesz... Stb


Fontos: Információk - figyelni s kutakodni.


Kinek mi a jó pasi vagy a jó nő:

Valakiknek a ducik, valakiknek vékonyak, valakiknek szakállas szőrös, másoknak csupasz ember tetszik stb


Ezért ne könyvel el magad!


+soha senki nem fog tudni mindenkinek megfelelni, mivel mind mások vagyunk!


Ha mindenkinek egyetlen egy ideál jönne be az az illető (ideál) megőrülne, akik pedig nyálat csurgatnának s vágyakoznának: Mind egyedül maradnának.

Képzeld el, hogy sok milla emberből csak 1 ember felelne meg ideálnak mindegyik nemből. XD katasztrófa lenne.


Sok sikert önismerethez s változáshoz!

(magyarban is sok kiskapu van pénzszerzésre csak az emberek infó hiányosak, eszükbe se jutna s ez a csőlátás miatt van)


25/N

2018. okt. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy,hogy mindkét oldalról tehetősek a szülők,vagy a pasi általában jól keres.


Ahol nincs meg egyik sem,ott a legtöbben hasonló helyzetben vagy,mint te.


Na,meg vannak olyanok,akik a semmire vállalnak gyereket,hidd el,azoktól te jobb helyzetben vagy,mert legalább nincs a nyakadban egy gyerek.

2018. okt. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

S nem minden esetben a "pasi jobban keres, mint a nő" 😉

Családunkban is nem egy olyan nő van, aki többszörösét keresik meg, mint párjuk. (apám élettársa, mamám s most már én is)


Napokban kiderült: párom nagybácsikájánál is a "luxusnak" eltitulált háttér a nő tanulmányainak s munkájának eredménye. (gazd.igazgató)


Szóval hanyagoljuk az átlag sablon leírásokat - vannak fordított esetek is.


Ahogy nőknél manapság egyre több a ribizli... a pasik közt is sok az alja ****. 😐

2019. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azért írtam pasit,mert az az általánosabb.

Persze,vannak nők,akik jól keresnek,de ők általában nem adnak lentebb,a férfiaknál jobban jellemző,hogy összeszednek maguk mellé egy bár nem túl jól kereső,jól képzett,de fiatalabb,csinos nőt.

A nőknél ez ritkább,ha ők jól keresnek,akkor a pasitól is elvárják.

2019. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy házasodni kellene, ez nem kényszer! Vagy jön az igény a házasságra vagy nem, nem a külvilágnak él az okos ember!
2020. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!