Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mire számítsak még az életbe?

Mire számítsak még az életbe?

Figyelt kérdés
50 ff.sem nőm (sem fiúm)gyerekem sem született.rendezett körülmények között élek,van lakásom, kocsim megtakarításom.nem tudok ismerkedni (nem tudom hogy kell)van munkám, munkahelyem, a munkatársaimat utálom,nem haverkodom, nem járok össze velük.elegem van mindenből.elég sok alkoholt fogyasztok,de mindíg rendesen bejárok dolgozni,nem látják szenvedéseimet.ha hazajövök csak az üres lakás vár,és az alkohol.mi lesz velem mit csináljak? soha nem voltam a nők kedvence, sosem voltam amolyan jópofa gyerek.mit kezdjek magammal?

2018. okt. 23. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha kitudtál egy ilyen kérdést tenni, akkor tudsz ismerkedni. Egy halom singli nő van itt. Bármelyikkel tudsz csevegni, és már tudsz beszélgetni, aztán a többi meg jön magától...

Az ital semmit nem old meg. Csak öl, butít, nyomorba dönt.

2018. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 a singli nők nem az 50-es férfiakat keresik.
2018. okt. 23. 22:14
 3/19 anonim ***** válasza:
Először keress egy szakembert az alkohol miatt. Aztán kezdj el sportolni, és társkeresőzni. Egy-két éven belül lesz nőd.
2018. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2 Manapság?:D Nagyon el vagy tévedve:D 50-es több gyermekes nő is, ha akarna, simán nem egy, nem két egyedet tudna összeszedni pillanatok alatt.
2018. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 sportolni 50 évesen napi 10 12 óra fizikai munka után?-ezt nem tudom elképzelni.
2018. okt. 23. 22:24
 6/19 anonim ***** válasza:
5 Pedig nem mondott hülyeséget:D Mert ha családod lenne, akkor megérteném ezt a hozzá állást, hogy 12 óra meló+család loholás mellett már nem bírnál semmit tenni, de így, hogy se kutyád, se macskád, így még napi 2 óra kikapcs bőven bele kéne férjen az idődbe.
2018. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6 hát soha nem voltam egy sportos faszi, még a torna órát is utáltam.
2018. okt. 23. 22:34
 8/19 anonim ***** válasza:
7 Akkor ideje, hogy elkezd:DD Legalább megismersz a teremben pár fiad korú egyedet, és látod majd mit vesztettél:D Lehet, hogy még egy kicsit meg is fognak fiatalítani téged. Tudod az új hullám sosem árt, ha valaki megrekedt egy szinten:D
2018. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8+Kellenek az impulzusok az életben, ha egy helyben kezdesz toporogni.
2018. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#8 #9 ez nekem nem fog menni.
2018. okt. 23. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!