Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mire számítsak a hátralevő...

Mire számítsak a hátralevő életem részében?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 21 évem alatt soha nem szeretet senki sem, nincsenek barátaim, párkapcsolatom sem volt még soha. A napjaim stesszesek, gyakran van öngyilkossági gondolataim. Az egész életemet a felvázolnám, nem tudnék spontán leírni pozitív élményeket,- mert azok nincsenek..... 21 évem alatt rengeteg negatív élményt tudnék felsorolni, amik az életben történtek velem.

A kérdésem az volna, létezhet- e olyan, hogy ha jönne hirtelen annyi szeretet meg ilyenek, hogy már le sz..rnám mert érzelmileg kiégetem? Tehát nem tanultam meg szeretni, nem tudom hogy kell szeretni stb. Lehet hogy nem jól írtam vagy fogalmaztam meg, de remélem hogy érthető azért mire célzok.


Példaként tudnám fel hozni a rendőr munkáját. Van gyereke, családja stb. A 365 napjában melózik. Bele temetkezik a munkába, alig van otthol, egésznap dolgozik. A rendőr megfeledkezik a családjáról, érzelmileg elhidegült, érzelmileg kiéget (nincs lelke) nem tudd együtt érezni, szeretni senkit, csak a munka a munka és a munka. Talán ez egy jó példa arra hogy tudjátok hogy miről beszélek. Szóval: Az én esetembe is létezhet ilyen, hogy teljesen érzelmileg kiégtem, nem tudok szeretni már mert annyit csalodtam, hiányzik belőlem a szeretet jelző stb. Szóval igy remélem értitek már. Van valaki ilyen helyzetbe? Írhat pv-t mert lehet hogy én velem is ez történik, hogy nincsenek érzelmeim, bűntudat stb.



2018. ápr. 27. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
mit csinálsz te egész nap, hogy sehol nem sikerült komolyabb kapcsolatot kialakítanod?
2018. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Mi ez a hülyeség, amit a rendőrök munkájáról írtál?

Nem dolgoznak 365 napot és nem érzelmileg kiégettek.

2018. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok és soha nem szeretett még senki. Barátaim viszont mindig voltak, de a depresszió ellen csak ideiglenes megoldás, ami addig segít még velük vagyok. A végleges egy párkapcsolat volna, ami lehetetlennek tűnik nekem.
2018. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21 évesen kicsit későn ért utol a kamaszkori világfájdalom. De egyszer mindenkinek át kell esni rajta, mint a fogzáson. Elmúlik, ne félj.
2018. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!