Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még hasonló emberek,...

Vannak még hasonló emberek, vagy tényleg ilyen kevesen vagyunk? Hol vannak az ilyen emberek? Lehetne javítani ezen?!

Figyelt kérdés

Sok emberrel beszéltem depressziós csoportokba is, itt is. Mindenki arról beszél hogy elhagyják megcsalják meg mittudomén.. Mindezt 12-15 éves kortól is. Ilyen fiatalon eddig össz-vissz 2 embert ismerek akivel normálisan gondolkodunk.(15 nél azért több vagyok) Ez mind? A kis taknyos (bocs a kifejezésért) 12 évesek is már azon vannak hogy divatból vagy nem tudom miért legyen barátjuk/barátnőjük, aztán jön a csalódás stb. Mindenki így gondolkodik? Akik még maradtak átlagba depressziósak, vagy olyanok lesznek mint a többség, mert nem fogadják el magukat. De HOL vannak az olyan emberek akik nem olyan képmutató beképzeltek mint a többség? Van esély arra, hogy egy ilyen emberekből álló csoportot össze lehessen hozni? Ezek az emberek akik egész életükbe depressziósok és úgy érezzük hogy senki se szeret minket, lehetne valahogy segíteni? Nem úgy gondoltam hogy minden féle idegen, hanem legalább az ilyen emberek összefogását el lehet érni? Vagy mindenki maradna inkább ilyen depressziós és vár a csodára? Én is ilyen vagyok, de aki így érez az mindenképp feladná vagy ha tudná hogy nincs egyedül, talán megpróbálna csinálni valamit? Mindenki véleménye érdekel, azoké is akik nem "depisek". Kíváncsi vagyok hogy egy közösség tudna-e javítani ezen, ha nem akkor mégis mi? Túl sok a depressziós ember, szinte el vagyunk nyomva, ennek nem így kellene lennie. Főleg az ilyen fiataloknál. (Aki nem szeretne erről mások előtt beszélni vagy akármi, válaszokat privátba is szivesen olvasok)

Gl



2018. okt. 24. 03:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 engem is nagyon irritálnak az ilyen prűd sznob dugatlan plázalányok.
2018. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na ez hogy a legtöbb még dugott is :D Szerintem pedig akinek ezen a téren egy csöppnyi esze van olyan lányt akar akinek Barát téren ő az első és az utolsó is.
2018. okt. 24. 17:57
 13/14 anonim ***** válasza:
A prűdekkel van a baj! Valakinek a nemi élete meg MAGÁNÜGY és nem lehet beleavatkozni!
2018. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Engem az ilyen többség nem is érdekel, nem az én stilusom, nem az én világom. Csak azt mondom nekem mi lett volna a tökéletes. De látom az én kérdéseimnél se tud senki megoldást, "milyen meglepő" :)
2018. okt. 24. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!