Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megtalálhatom még a páromat,...

Megtalálhatom még a páromat, akivel családot alapíthatunk?

Figyelt kérdés
42 éves vagyok és nincs férjem, gyerekem, pedig nagyon szeretném.
2018. okt. 27. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, de miért csak most? :(
2018. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akivel házasságot, gyereket terveztünk, aki (akkor) a legfontosabb volt számomra, "becsapott". Illetve, szépen lassan kiderült róla, hogy nem az az ember, akinek mutatta magát. Súlyos személyiségzavara van. Ezek után nagyon nehezen álltam fel a padlóról, de sikerült. Nincs ilyen, hogy "miért csak most", így alakult az életem. Nem tudhattam előre, hogy így járok.
2018. okt. 27. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ismerősöm 45 éves, most ment férjhez, nem is akármilyen férfihoz!

Fel a fejjel!

2018. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Tényleg a hozzám hasonló korúak tapasztalataira vagyok kíváncsi.
2018. okt. 27. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán! Csak ne ess kétségbe, ne fuss bele az elsőbe, csak mert nagyon szeretnéd! A pasiba szeress bele, ne a szerelembe!
2018. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek. Jómagam 44 éves vagyok, de ugyanígy nincs se feleségem, se gyerekem, igaz gyerekre már nem is vágyom.

De valóban van ilyen, hogy úgymond feltart minket valaki, akár több évig is, elhiteti velünk, hogy szeret minket, hogy fontosak vagyunk a számára, aztán átver, hazudozik, majd elhagy minket. Mi meg ott maradunk leforrázva, amiből sokszor nehezen tudunk csak talpra állni.

A személyiségzavar még elmenne, ha nem annyira súlyos, meg hát attól is függ persze, hogy konkrétan milyen személyiségzavarról van szó.

Szerintem nagyon alaposan meg kell mindig ismerni a másikat már azelőtt, hogy összeköltöznénk vele, hogy a későbbiekben lehetőleg már ne érjen minket esetleges nagyobb meglepetés vele kapcsolatban.


/44 F/

2018. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, hogyne, csak ésszel keresd! Úgy értem, ne vesztegesd az idődet olyan emberre, akiről már az elején tudod, h nem vagytok összevalók.


Jó keresésest, mihamarabbi sikert és boldog családi életet kívánok Neked.

2018. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Nem keresek, ez nem egy olyan "dolog", amit az ember tudatosan keres és megtalál. Csak arra gondoltam, hogy egy korban hozzám illő embernek nagyobb százalékban ilyenkor már felesége, gyerekei vannak. Nehezebb a pártalálás szerintem. Igen, sajnálom, hogy hagytam magam feltartani, de akkor még nem tudtam, hogy ez valójában csak az volt. (Nárcisztikus személyiségzavar, egy ilyen emberrel nem lehet együtt élni.)

Szeretnék családot, természetesen elsősorban megtalálni a páromat.

Azt mondják, ha változtatni szeretne az ember az életében valamin, akkor tegyen érte, amivel egyet is értek. De ebben az esetben nem tudok érte tenni.

2018. okt. 27. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!