Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehetne több ilyen...

Hogy lehetne több ilyen embert "megismerni"?

Figyelt kérdés

Szinte egész életembe egyedül voltam, se barátok se ismerősök, bár egy szerető barátnő mindíg jól jött volna.

Hogyan lehetne a hasonló depressziós embereket "megtalálni"? Akik kiközösítve érzik magukat mint én..

Arra is gondoltam, mielőtt végzek magammal azzal segítenék másokon hogy összedobok egy közösséget, ilyen, egymást megértő emberekkel hogy nincsenek egyedül. Szerintetek jó ötlet?



2018. nov. 8. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Oké figyi nrkem volt orvosi oapirom a drpressziorol. Nem lettem öngyilkos.

Neked milyen papirod van erröl és mit irtak fel rá?

Vagy csak mondod hogy deoresszios vagy és ennyivel letudtad h szar a kedved?

2018. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sokszor voltam kiskoromba is pszichológusnál, de nem tudtak megállapítani semmit. Amit igen, az nem volt igaz, és rá is jöttek.
2018. nov. 8. 16:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia, én is szeretnék hasonló embereket megismerni, mivel én is ilyen vagyok ahogy leírtad, de kérlek ne akarj magaddal végezni. :)
2018. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szia 3-as, ha szeretnéd írj privátot.Facebook csoportot szeretnék összehozni, because why not.
2018. nov. 8. 17:11
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Szerintem remek ötlet! Támogatom a közösség, ill. Facebook-csoport ötletét és létrejöttét. Az introvertáltakkal ki lehetne bővíteni egy ilyen csoportot. Jó volna, ha elsősorban tényleg a magányosak, befelé fordulók kerülnének be. Hasznosnak tartom, szerintem többek részéről van rá igény :)
2018. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen 5-ös, én is igy gondoltam. Megcsinálom majd a csoportot, és aki ír az be fog kerülni.
2018. nov. 8. 17:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem is be vehetnél :-)
2018. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Privátba küldj facebook linket.
2018. nov. 8. 22:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Introvertáltkent mehetnék én is? Érdekelne a csoport.

Kinek írjak privátot?

16/f

2018. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Srácok, ha valaki jönni szeretne a csoportba, fontos hogy ne egy retardált barom legyen, aki rámír 2 mondatot, majd szó nélkül letilt. Szerintem ez fontos részlet :D
2018. nov. 9. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!