Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismerkednék de. Rossz személyi...

Ismerkednék de. Rossz személyiség avagy rossz környezet?

Figyelt kérdés

Én ismerkednék de

nem akarok felesleges köröket futni

nem akarok visszautasítást kapni

nem akarom magam megjátszani

nem akarom hogy a párom buta legyen

Ellenben:

Azt akarom hogy elfogadjon

Azt akarom hogy szeressen feltétel nélkül

Azt akarom hogy belevaló legyen


Pontosan tudom hogy a személyiségemmel van “baj” azaz azt nem szereti a tömeg...

A tömegkultúra nem szereti az én kultúrámat.

Én basameg mindenki szeretem magam akinek ez nem tetszik és nem fogad el az basa meg.

Köszönöm szépen.

Én nem fogok változni.

Én viszont mindnekinek megadom az esélyt hogy jóba legyünk,mások cseszik el,nem én.


2018. nov. 12. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szívesen. Basameg. Sírok.
2018. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vers lett, ha az akart lenni.
2018. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 he84 ***** válasza:
Na igen, ez a káromkodós, leszólós stílus is rosszat mutat rólad kérdező. Ha elég fontosak neked az emberi kapcsolatok és hogy legalább pár emberrel jóban legyél, akkor igeni változnod kéne. Nyilván nem teljesen, de azért valamennyire bizonyos dolgokban igen. Vannak szokások, amik nem a személyiségünk része, azokon igenis lehet változtatni, néha kell is. Ha nincs semmi motivációd még kicsi változásra se, ha annyian nem bírnak, akkor egyedül fogsz addig maradni.
2018. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyira gyűlölöm ezt a "én jó vagyok, csak mindenki más sz*r!" hozzáállást.
2018. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem az egoista,önimádó embereket. Jókat röhögök rajtuk,mert azt hiszik,hogy ők a legjobbak.
2019. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!