Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki régen írt...

Van itt olyan aki régen írt ki kérdést a magányáról de azóta rendbe jöttek a dolgai?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok akinek évekig nem voltak barátai, barátnője, pasija. Aztán valahogy megváltozott minden és már normális életet él?

Jó lenne olvasni ilyen storykat, sok reményt adna, hogy van kiút ebből.


2018. nov. 13. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A dolgok mindig változnak, minden csak időszakos. Nekem is volt olyan kérdésem amit ezer éve írtam ki a depressziómmal kapcsolatban, és ha ma elolvasom, mintha nem is én írtam volna.
2018. nov. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is szívesen olvasnék sikertörténeteket, nálam eddig inkább negatív változások történtek sajnos.
2018. nov. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ide nem szoktam kérdést kiírni, de ha le vagyok törve, írok naplót, kiírva magamból a keserűséget vagy a rosszkedvet.

De mint az első, mintha nem is én írtam volna, vagy utólag jókat mosolygok. ;)

2018. nov. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én anno írtam ki, de nem úgy jöttek rendbe a dolgok, ahogy te gondolnád, egyszerűen annyi érvet és tapasztalatot tudok már felsorolni magamnak a társas/társasági élet ellen, hogy nincs is kedvem hozzá, így aztán egyedül vagyok ugyan, viszont most már úgy látom hogy jobb is így.
2018. nov. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 teljesen átérzem, de én még titkon azért reménykedek...
2018. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. Már lassan 3 hónapja együtt vagyok a párommal és azóta boldogabb vagyok, mint valaha. Előtte rendkívül magányos voltam évekig, nem volt egy barátom sem, mivel az átlagnál zárkózottabb, visszahúzódóbb vagyok és a stílusom is alapvetően különbözik a többségétől. Viszont a barátom úgy fogad el és szeret, ahogy vagyok és ezzel baromi sok önbizalmat táplált belém. :) 18/L
2018. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

A remény hal meg utoljára.


Sablon szöveg következik.


"Tenni kell azért, hogy saját magatoknak jobb legyen"


Most rengeteg dolgok sorolhatnák fel, hogy mennyi mindent tettem azért, hogy legyenek végre barátaim.

De valahogy ott fent valami vagy valaki azt akarja, hogy ne legyen senkim.


5 évet szántam arra, hogy tegyek azért, hogy jobb életem és barátaim legyenek.


Nem akarok senkit elszomorítani, de ha van pénz lesznek barátok és kapcsolatok.

Én meg pont ezt nem akartam, hogy pénzért szeressenek.


Igazából, hogy amiért az én életem így alakúl annak vannak bűnösei.


A CSALÁDOM.


Pár szót róluk.

Anyám elvolt más férfiakkal.(tudjátok mire értem)

Apám alkoholista volt, ez lett a veszte.

Eddig csak egyszer voltam a sírjánal és amit láttam, hogy senkinek sem hiányzik, a síron nem volt virág, gazos volt a sír stb.


Rólam egy pár szó.

Nincs hobbym, nem is volt.

Nincsen célom, nem is volt, vagy is volt de kiölték belőlem.

Lehet, hogy beteg vagyok.

De örülnék egy háborúnak. Hogy miért?


Így megtapasztalják az emberek a fájdalmat.

2018. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én régebben írtam ide kérdéseket amiben a gonosz nők miatt hisztiztem. Aztán összeszedtem magam, tanultam igényességet, kommunikációt, tudom már értelmezni az emberi érzelmeket és egy kis önbizalmam is lett. Ez 4 év kemény munkámba tellett, de megérte. Lett egy 3 éve tartó kapcsolatom egy gyönyörű lánnyal és most már nem én vagyok mindenhol a "fura gyerek" akit kiközösítenek.


7#

Te megérdemled, hogy egyedül vagy. Háborút akarsz, mert ha neked sz_r akkor legyen mindenkinek sz_r. Undorító vagy

2018. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

8# Igen háborút akarok és lesz is majd.


Nem arról van szó, hogy nekem szar.

Itt lenne az ideje egy háborúnak, hogy az emberek észhez térjenek :D


Egyedül se vagyok :D

2018. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9#

Szánalmas vagy...

2018. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!