Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan képezzem erősítsem...

Hogyan képezzem erősítsem magam lelkileg? Nagyon érzékeny vagyok 23 éves férfiként. Hallottam, hogy régen a katonák megtanultak erősek maradni. Megerősödtek, komolyabbak lettek.

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Mert katonák voltak. Sajnos most már nincs ilyen opció, pláza van helyette meg fészbuk, itt az eredménye.

35n

2018. márc. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
sajnos választ a problémádra nem tudok adni csak jelezni ,hogy ezzel a problémával nem vagy egyedül. 22 évesen férfiként 2 komoly kapcsolat után (a 2. fél éve ért véget és tartott 2 évig) szerintem nyugodtan mondhatom lelkileg meg vagyok törve. Mindez azért rossz mivel nagyon magam alatt vagyok és kiutat nem igen találok. azért kitartást!
2018. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
1-es a lányok se jobbak a fiúknál, ennyi erővel akkor nekik sem ártana valami nőiesített katonasag szerűség. Megtanulhatnak azepen mosni főzni takarítani igazi nővé válni.
2018. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mit jelent az, hogy érzékeny vagy? bármikor elsírod magad, vagy csak vannak érzelmeid?

mert az utóbbi egyáltalán nem hátrány. Örülj neki, hogy vannak. Sok nő szereti az érzékenyebb férfiakat.

2018. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az érzéseidet használd a szükségleteid felismeréséhez!



Ha tudod milyen szükségleted nem elégül ki, mi az, ami szomórúság-kétségbeesés-stb érzését kelti benned, akkor tudsz tenni érte!

Asszertív kommunikáció!

2018. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elemezd ki milyen érzésekkel van bajod és mi alapján jönnek elő, vagy hogy iktathatod őket ki ha épp szükséges (pl. senkit nem tudsz szeretni aki nem fontos neked, semmitől nem félhetsz amit nem utasítasz el, nem tudsz olyasmire vágyni amit elérhetőnek tartasz,s tb.), aztán vagy változz személyiség szinten olyan irányba, hogy ne legyen velük többet problémád, agy tanuld meg/gyakorold be, hogy tudod egy-egy konkrét esetben beszabályozni őket.
2018. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy érzékeny vagy? Én is az vagyok, 25f.

Ha akarsz, írj

2018. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudsz olyasmire vágyni, amit elérhetőnek tartasz"


Hmm. Itt magamra ismertem. Ez vajon miért lehet?


Amúgy én is érzékeny vagyok 28 éves létemre is.

Miben nyilvánul meg?


Emberi kapcsolatokat nagyon megszenvedem.

A csalódásokat szerintem 3* intenzívebben élem meg mint a normális

Melankóliára hajlamos vagyok

Durva hangulatingadozások

Túlgondolás

Ösztöneimet, vágyaimat elnyomom, ha másnak ezzel úgy érzem kicsit is ártok, majd képes vagyok hetekig bánkódni, ostorozni magam ezek miatt.

Beszélgetéseket idézek fel magamban, nem e mondtam valami gázosat

2018. márc. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
#8-as válaszoló teljesen magamra ismertem :)
2018. márc. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Ecsém, ami neked kell, azt úgy hívják, hogy "leszarom tabletta". Ez igazából nem egy valódi tabletta, inkább egy hozzáállás. Nem kéne annyit foglalkoznod vele, mit mond, gondol más.
2018. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!