Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magánytól, hogyan lehetet...

A magánytól, hogyan lehetet szabadulni? Többi lent. Hosszú, szóval annak ajánlom aki szeret olvasni.

Figyelt kérdés

Pár infó rólam.


19 éves fiú vagyok, nagyon rossz családba születtem, nem volt gyerekkorom. De nem úgy fogtam fel, hogy ha gyerekkorom nem lehetett akkor felnőttkoromba sem lesz rendes életem.


15 éves koromtól dolgozok, mivel nem volt lehetőségem tanulni.

De így megtanultam értékelni a pénzt, saját magamnak kerestem meg kenyeret, jó érzés volt, hogy nem kellett eltartatnom magam.


Barátaim voltak, de ez mind felszines kapcsolat volt.

Meg az igazság az, hogy nem illettem közéjük.

Nekik a nyár vagy a hétvége ebből állt, enni,szex,inni,szex,aludni,szex.

Meg engem nem anyu és apu tartanak el így nem költhettem el a pénzem folytonos ivászatra meg lányokra.

Amikor velük voltam nem igazán éreztem magam boldognak, eléggé magányos voltam köztük.

Meg irígy is voltam mert nekik volt gyerekkoruk és tanulhattak tovább és persze a legfontosabb, hogy volt szerető családjuk.


18-ik születésnapom előtt megimsertem azt a lányt akiben megtaláltam a boldogságomat így ezek a felszines barátságok megszűntek.


Boldog voltam, hogy végre nekem is jár egy kis boldogság az életben.

De mint minden egyszer elmúlik.


Csodálatos 1 évet töltöttünk el, közös szülinap, teljesítettem az egyik álmát hogy találkozhasson a Mexicóiakkal.


De aztán véget ért a nyár és elkezdődött neki a suli és dobott egy másik srácért aki meg pont lesz@rja, hogy szereti.

Fájni fájt, hogy így eldobott 1 évet de tudtam, hogy még van sok lány az életbe.

De ekkor tudatosúlt bennem, hogy nekem nincs senkim.

Se barátok, se szerető család,se rokonok.


Kimaradt, hogy a szakítás előtt egy városba költöztem.


Ugye tudatosúlt bennem, hogy nincs senkim, hírtelen elkezdtem görcsösen barátokat kereseni, szerezni.

Nagyon rágörcsöltem.

De közben ott volt az a fájdalom és az üresség amit a volt barátnőm hagyott.

És egynap feladtam, hogy barátokat szerezzek, nem bírtam tovább a fájdalmat és lebetegedtem.

Lázas voltam 2 napon keresztül, nem ettem, nem ittam, remegtem, kifehéredett a szám, mondhatni azt, hogy depressziós lettem.


1,5 hét telt és meggyógyúltam.

De se munkám nem volt, se barátaim, anyámmal sokat veszekedtünk.

Folyton megkaptam,hogy 18 éves létedre miért nincs saját házad? Miért nincs feleséged? Miért nem élsz külön.


Elégg magam alatt voltam és megint rosszabb lett az álapotom.

Bezárkoztam a szobámba és nem mentem sehová, elhanyagoltam magam, nem fürödtem, nem takarítottam.

Igazából arra vártam, hogy anyam bejöjjön és átöleljen és azt mondja, hogy megoldjuk, ittvagyok és segítek.

De nem így lett.


Nem régen töltöttem a 19.

És eljutottam arra a pontra, hogy elég volt gyászolni a múltat.

Tudom jól hogy csak én változtathatok az életemen.

De valami visszahúz, se erőm, se kedvem, semmi nincs bennem ami azt mondaná, hogy gyerünk kellj fel és mennjük munkát keresni.

Nem látom az értelmét semminek sem.

Semmi ami motiválna azért, hogy tegyek a jobb életért.


Nem tudom, hogy mit kellene tennem.


2018. nov. 14. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Te magad is leírtad, hogy mit kellene tenned. Felkelni, munkát keresni, összeszedni magad. És nem figyelni arra a valamire, ami visszahúz. Nem csoda, hogy ennyi probléma után magad alatt vagy, nincs könnyű életed, de ezt úgy kell venni, hogy ettől nem gyengébb vagy, hanem erősebb. Hidd el, ha elkezdesz dolgozni az életeden, idővel megjönnek azok a dolgok is, amire vágysz, mint barátok, párkapcsolat. Gondolom, az tiszta, hogy a magányod nem fog elmúlni, ha nem mész emberek közé. Hajrá!
2018. nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:
88%

"Folyton megkaptam,hogy 18 éves létedre miért nincs saját házad? Miért nincs feleséged? Miért nem élsz külön." Ez így teljesen irreális elvárás. Aki 15 éves korától egyfolytában dolgozik (hacsak nem szakmatanulás mellett), az olyan pályán indult el, ami nagyon behatárolja a mozgásterét és kevés esélye lesz följebb lépni anyagilag, szellemileg. 19 évesen még csak nagykorú az emberek 99%-a, de nem felnőtt. Ergó a feleség is irreális. Tisztelt anyuka lesz szíves meghalni, és akkor örökség révén majd lesz ház is. Ellenben egy szakma nélküli 19 éves a saját fenntartása mellett még önerőt sem kaparhatott össze.


Amit tenni kell:

1. Ha nem ilyen-olyan fogyatékkal élő (de akár akkor is) a nagykorú ember, akkor dolgozni/tanulni kell, különben ingyenélő parazita csak.

2. Az életnek annyi értelme van, amit belelátunk. Munka, gyerek, család, hobbi, barátok, szép helyek meglátogatása a napi munka mellett és után. derítsd ki, mi okoz örömöt, és csináld ezekből azt, amit finanszírozni tudsz.

3. Az a dolog, ami visszahúz, nem kis részben a szüleid lelki nyomora, meg amit abból rád húznak. A kapcsolatot érdemes minimalizálni.

2018. nov. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kelj fel! Keress munkát!

Ha még van keress fel egy pszichiátert,pszichológust ők segíteni fognak,hogy feldolgozd a múltat, tovább tudj lépni, felépíthesd az életedet!

Tudom, hogy nehéz lesz, de azt is tudom, hogy sikerülni fog! (A leírtak alapján)

2018. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!