Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mire vágytok és mit tudtok...

Ti mire vágytok és mit tudtok cserébe nyújtani?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat szintjén értetendő a kérdés.

Kíváncsi vagyok, hogy milyen igényetek van és ezzel párhuzamosan mit tudtok nyújtani.

Szerintem ha szembe állítjuk egymással a kettőt, könnyen választ kaphatunk arra, hogy valaki miért magányos és van egyedül.


Kezdeném.

Belsőleg szinte lehetetlen megfelelni nekem.

Elvárom, hogy valaki intelligens legyen, legyen a világról véleménye és merje is ezt elmondani.

Legyen különleges, ne a tucat.. ha szerelmről van szó, akkor legyen szélsőséges. Mindennél jobban tudjon szeretni, nagyon ragaszkodó legyen és a kapcsolat legyen számára a legfontosabb.

Törődjön a jövőjével és ezen tervek között legyen egy nagy család számára is hely.

Illetve ugye a kinézet.. bár ez nagyon random, mert hihetetlen, hogy néha mennyire egymásnak ellentmondó az ízlésem.


Mit nyújtok cserébe?

Igazából sokszorosát annak, amit kérek de számos olyan negatív belső tulajdonságom van, ami miatt nagyon nehéz számomra párkapcsolatban lenni.

Könnyen megunok egy nőt..

Sokszor direkt kötekszem.

Az egom is hatalmasra tud nőni és olyankor bicskanyitogató a stílusom..

Na meg a jelenlegi életmódomat sem olyan könnyű feldobni egy olyan dologért, ami lehet nem is lesz örökre fix.


Számotokra mi okozza a valódi problémát? Csak őszintén! :D


22/F



2018. nov. 15. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóval vagy 10 perce írom a választ a kérdésre mikor rájövök milyen nehéz is ez az egész. Fingom sincs mit akarok, és arról se hogy én mit nyújtok cserébe.


Nem véletlen hogy eddig nem jártam túl sok szerencsével....

2018. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha ráérsz szerintem megéri még egy kevéske időt rá szánni, hátha sikerül körvonalazni a dolgokat.
2018. nov. 15. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Mire vágyok?


Egy szerető családra, hogy végre boldog legyek.

Nem kell barátnő se barátok, csak kapjak egy anyát és egy apát.


Mit tudnék adni?


Számomra nagyon fontos dolgot tudok adni, ami viszont másnak az értéktelen.

Hogy mit?

Magamat.


Én egyszerű dologra vágyok, de mégsem kaphatom meg.

Kicsit irígy vagyok azokra az emberekre akiknek van családjuk, de nekem ez az élet jutott.

2018. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mire vágyok?


Hogy megértsen. Hogy végre az első ember legyen, akinek nem kell 30 mondattal magyaráznom egyet. Akivel ha beszélek, akkor nem kell, hogy folyamatosan azon kattogjon a fejem, hogy "ugye ezzel nem sértem meg". Akivel viccelődhetek, ugyanúgy ahogy ő is velem. És ne kelljen attól tartanom, hogy elhagy mert félreért, vagy hátba döf, mert az érdeke úgy kívánja. Akivel még csak nem is kell párkapcsolatnak lennie, ha nem akarja, mert már a barátságával is beérném.


Legyen intelligens, kedves, és genyó, ha a helyzet úgy kívánja, de csak velem, és másnak se hagyja, mert velem csak ő szemétkedhet.

Szeressen, de ne úgy, hogy egy nap 30x elmondja, hogy "szeretlek", hanem legyen ott amikor szükségem van rá, és ne amikor magányra vágyom.


Külsőre nincs sok kívánságom, legyen esetleg egy picit magasabb nálam, és igényes a kinézetére/külsejére.


Cserébe?

...

Nem tudom mit adhatnék cserébe... még eddig sosem volt olyan aki megértett volna, így fogalmam sincs hogy egy ilyen embernek mit tudnék adni, vagy érne egyáltalán valamit a barátságom neki... a párkapcsolatra pedig gondolni sem merek...


16/L (Tudom, micsoda életbölcsességeket hordtam itt össze...)


A probléma?


Az hogy a koromhoz képest nagyon koravén vagyok, így a korosztályom azért nem ért meg, mert engem nem érdekelnek az aktuális tini problémák, mert értelmetlennek tartom a spontán dráma klubbokat, ők pedig engem tartanak gyerekesnek, mert ha a tv-t bekapcsolom, akkor is max. rajzfilmet szoktam a hugaimmal nézni, (vagy néha magamtól nyelvgyakorlásként) és nem az aktuális politikai híreket.


A fiatalabbakkal nem beszélhetek komolyabb/felnőttebb témákról, az idősebbek pedig vagy kiröhögnek, és elhajtanak, vagy pedig túl nagy a korkülönbség.

2018. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!