Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elutasítás kezelése?

Elutasítás kezelése?

Figyelt kérdés
Hogyan teszitek túl magatokat azon, ha szeretnétek valakivel jó viszonyt ápolni, közelebb kerülni hozzá, de csak az elutasítást kapjátok? Vagy megvisel egyáltalán?

2018. nov. 15. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ, hogy miért utasìtott el az illető. Lehet, hogy korábban te se értékelted őt kellőképpen.

Az ilyen helyzetekben jó, ha a másik helyzetébe tudjuk kèpzelni magunkat, mert csak úgy tudunk megérteni őt. Jobb az ilyen szituációkat tisztázni, mert akkor van esély a megoldásra.

2018. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szerintem, az esetemben nekem szimpatikus az illető, de ő inkább tolakodónak érez, meg hát túlzottan nem is vagyok szimpatikus.
2018. nov. 15. 19:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen jeleket adott, mit mondott, amiből leszűrted, hogy nem vagy szimpatikus neki?
2018. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem értelmezted félre őt?
2018. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem visel meg semennyire sem. Ha valaki nem akar a közelemben lenni, akkor az nem érint sehogy, de végképp nem fogok arra vagyni hogy kapcsolatom legyen vele. Ez olyan mintha valaki késsel hadonaszna előtted, mert nem akarja hogy közel menj kerülj hozzá. Akkor az ésszerű, ha nem okozol magadnak fájdalmat és leszarod őt, hisz ezt csinálja.
2018. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó, csak ha nekem szimpatikus, akkor nehezebb.
2018. nov. 16. 09:14
 7/12 A kérdező kommentje:
Hosszú történet egyébként, hogy miért érzem ezt.
2018. nov. 16. 22:10
 8/12 anonim ***** válasza:
A sokadik után már nem érdekel, pedig korábban nem hittem ebben. Való igaz, csak a neten ismerkedek, próbáltam mindenhogy, de folyton falakba és elutasításba ütközöm. Félek a letargiától, ami egy-egy elutasítás után következik, meg úgy semmit sem tudok az emberekről, ismerkedésről. Sosem mertem élőben kezdeményezni, pedig beszélgetni nagyon szeretek.
2018. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#3: Ha megkérdezem a véleményét, szűkszavúan válaszol. Ő magától sosem érdeklődik semmi kapcsán. Ha beszélek vele, jellemzően nem néz rám, maga elé bámul vagy babrál valamivel. E-mailben küldött egy privátabb képet (nem kell félreérteni), bejelöltem ismerősnek, direkt úgy posztolt, hogy észrevegyem, hogy le vagyok tiltva, még a chatet is kikapcsolta nekem, illetve egy másik levélváltás során is fotó küldésével jelezte, hogy nem kíván velem közelebbi kapcsolatot. Vagy bunkón válaszol vagy ha nem válaszol, akkor azt mondja, hogy elfelejtette vagy pedig hetek múlva próbál látszatérdeklődést tanúsítani.
2018. nov. 17. 14:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem folyton elutasítanak. És nehezen tudom kezelni a dolgot, depis leszek. De nem probalkozom többet a lánynál és megpróbálok minél nagyobb távolságot tartani. Szerintem ezzel lehet a leghamarabb elfelejteni.. Sőt, szégyellem is magam ha netán látnám őt, olyan fura rossz érzés. Legszívesebben elteleportálnèk :D
2018. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!