Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehetek fontos...

Miért nem lehetek fontos senki számára sem?

Figyelt kérdés

2017. okt. 22. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz...
2017. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dehogynem, biztosan lehetsz. Ismerkedj, próbálkozz, ne csak otthon ülj, sportolj, tanulj valamit és eközben hátha befut valaki, akinek bejössz.
2017. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem lehetek 😢
2017. okt. 22. 21:31
 4/15 anonim ***** válasza:

Én sem lehetek, de én tudom az okát. Sajnos nem lehet tenni ellene. Ha te nem tudod az okát, akkor keresd meg, ha tudod, akkor próbálj meg tenni ellene, ha nem lehet tenni ellene, akkor sok sikert és kitartást! Légy erős!


Ha gondolod, leírhatod privátban, hogy szerinted miért nem lehetsz fontos senkinek, szívesen meghallgatlak, talán tudok segíteni is.


Mindenesetre, kitartást!

2017. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Velem is ez van sajnos.
2017. okt. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló a helyzet. Vannak barátaim meg minden, úgy érzem meg van mindenem mégsem vagyok boldog.. mert nincs akivel megosszam az életem. Akinek fontos lehetek.. éjszakánként mindig átvillan az agyamon, hogy olyan jó lenne ha valaki úgy aludna el éjszaka, hogy rám gondol. De ilyen sose lesz, nem kellek senkinek. Egyszerűen sose jön össze semmi ilyen téren. És már kezdek beletörődni. Jelenleg van egy lány akivel úgy nézett ki, hogy alakul valami... de most meg úgy néz ki nagyon nem alakul vagy nem tudom.. olyan fura lett egyik napról a másikra. Mintha lenne valakie de nem merné elmondani. Mindegy ő az utolsó akire ennyire oda figyelek, utána nem fogok ezzel foglalkozni.


Bocsi az ömlengésért de ki kellett adnom magamból.. :/


Sziasztok.

23F

2017. okt. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy nem lehetsz fontos?
2017. okt. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Se a család se az ismerősök nem foglalkoznak velem. Bárkit keresek vissza se ír, programot se szervez senki se velem.
2017. okt. 23. 09:48
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És mit gondolsz, mi ennek az oka?
2017. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom :S
2017. okt. 23. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!