Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan emberek akik nem élvezik az életet?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 15:48
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hát pl én sem. Pedig semmi okom nincs rá,mégis egyszerűen utálok élni. Babát várok,van egy fullos lakásunk,amit mki irigyel,egy párom aki imád...és én mégis meg akarok halni. :'(
2018. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó te nem vagy százas ,én nekem ez egyik könyököm nem müködik szét égtem és nem utálok élni mert kárpotolnak érte a képeségeim ,ütö erő ,gyorsaság ,ütés állo képeség ,és péniszméret !
2018. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
En sem szeretek elni. Sajnos en tettem azert eleget, hogy ez igy legyen. Gyerekkent nagyon zarkozott voltam. Nem szereztem baratokat. Kikozositettek, szekaltak. Kozepsuliban sem javult a helyzet, mert az altalanos sulibol pont 2 volt osztalytarsam is oda kerult, ugyhogy nem tudtam beilleszkedni itt sem. Egy baratot szereztem ossz-vissz. Az evfolyamtarsak kozul szereztem meg par havert, de abbol egyel tartom a kapcsolatot. Leerettsegiztem. Utana elmwntem egy OKJ-s kepzesre. Elvegeztem. Utana dohanyboltban dolgoztam, az aranylag mar nem volt rossz. Utana gyarban, ott sem vot jo, a munkamba nem tudtak belekotni, de ott kiderult a leszbikussagom, mert beleszerettem egy 40 koruli nobe, beprobalkoztam nala, de azzal jott en nem vagyok eleg fius stb. Volt, olyan lany akinek bejottem, de vegul visszament az exehez.A nyaron megismertem egy not, azt hittem, hogy vele minden jo lesz, de teljeen kifordultam magambol, alkoholizalas, zulles, nagyon butan viselkedtem. A szex sem ment vele, mert tudtam, hogy ismerkesik plusz az exeivel is tartja a kapcsolatot. Anyut sajnos elveszitettem. Apunak uj elettarsa van, eli az eletet. Nem igazan kommunikalok veluk. Anyu reszerol a rokonokkal kozeli viszonyt apolok. Nem tudom, mit csinaljak? El vagyok keseredve. A leszbikussagomat is nehezen fogadtam el. Nagyon egyedul erzem magam. Ejjel -nappal melozok, csak azert hogy ne kattogjak ezen. Nem panaszkodni szerettem volna, de jol esett kiirni magambol. 26/L/L
2018. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Például akik nyaktól lefelé lebénultak vagy minden napjuk kínzó fájdalommal telik és könyörögnek az eutanáziáért.
2018. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én egyenesen utálom a létet.
2018. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!