Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A legtöbb magányos férfi...

A legtöbb magányos férfi miért okolja a nőket a magányukért?

Figyelt kérdés

Ahogy böngészek itt a Gyakorin a legtöbb kérdésbe benne van a nő.


*Ha lenne egy nő az életembe akkor boldog lennék*


*A nőknek sokkal könnyebb mint a férfiaknak*


*Miért nincs normális nő?*

*A nők csak a gazdag és a "szép" férfiakkal létesítenek kapcsolatot*


És még sorolhatnám.


Van olyan dolog amiért nem a nőket okolják?


Nem általánosítok de sok férfi csak nyafog és nem tesz azért, hogy legyen egy nő az életében.


Nők a pénzre mennek? Vajon hány nő járna olyannal akinek nincsen munkája?

Volt egy kérdés, hogy a nők járnának-e egy munkanélküli férfival.

Sokan ezt írták.


*Az attól függ, hogy a férfi hajlandó keresni munkát vagy sem, én se vagyok vöröskereszt, hogy ellátjam*


Akkor mi a probléma uraim?


Lehet, hogy az igényekből kicsit lejjebb kellene venni?



2018. nov. 24. 11:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

Mert balfszok. Mi az amúgy, hogy a nők a pénzre mennek? Én nő vagyok és dolgozom, tehát van pénzem is. Lehet kvázni privátban, ahogy tegnap is.

38N

2018. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Sokkal könnyebb más(oka)t okolni, mint magunkba nézni, esetleg változtatni a rossz beidegződéseken, fejleszteni magunkat és mellőzni az általánosítást. Mondom ezt nőként, mert ez nem csak a férfiakra vonatkozik.
2018. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Remek, megjött a napi kérdés amin a feminácik és a hímsovinyiszták szétolthatják egymást 5 oldalon keresztül...


Kérdésre a válasz, bőven látni férfiszidós kérdést is, illetve mást hibáztatni mindig könnyebb mint magunkat, függetlenül attól hogy az a "más" éppen a nők, a férfiak, a szomszéd marikanéni, a cigányok, a zsidók, az oktatási rendszer, az internet stb.

2018. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
*hímsoviniszták
2018. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem nőttekfel ahhoz a feladathozhogy fejlesdzék magukat. Nemtől függetlenül mindenkire ráférne egy emberibb környezet egy jobb kommunikációs tér és persze közvetlenebb emberek. Én pl átvariálnám a médiát is meg az oktatást is de nem tehetem meg... Azt sem h beleszóljak a neveltetésbe, üert egy ember jelleme ezektől függ a legjobban
2018. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyik nem sem tudja milyen a másik bőrében élni,röviden ennyi.
2018. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%

"Akkor mi a probléma uraim?"


Nem nekünk van problémánk, hiszen nem a férfiak hanem TE írtad ki ezt a provokatív kérdést!!


Most jöhet a szokásos hiszti és a lepontozás.

2018. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7.


Nem provokálok én itt semmit sem.

Férfi vagyok én is de elég szánalmas, hogy a legtöbb férfi a nőket okolja a magányukért.


Nyafogni könnyű de tenni azért, hogy legyen egy nő a férfi életében az már más tészta.


De nem kötelető válaszolni, nem kötelező veszekedni :)

Az már nem az én gondom, hogy mások magukra veszik.

2018. nov. 24. 12:19
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Sikeresen a nők ellen hangolták őket, innen már nincs lentebb.


*Ha lenne egy nő az életembe akkor boldog lennék*

Ezt miért nem próbálja ki, olyan buta kérdés, mint, eszek túróstésztát, jólakom? És, ha azt mundjuk:Nem!

Akkor mi van?



*A nőknek sokkal könnyebb mint a férfiaknak*

Akad ilyen is, olyan is. Mint okos barnaszemű, és buta barnaszemű is.



*Miért nincs normális nő?*

Van, de te nemigen fogsz találkozni vele.



*A nők csak a gazdag és a "szép" férfiakkal létesítenek kapcsolatot*

Azokkal is. Mindenki a maga szintjén.



Van olyan dolog amiért nem a nőket okolják?

Igen. Elég sok területen, pl. az időjárás,természeti csapások:árvíz,földrengés...


Nem általánosítok de sok férfi csak nyafog és nem tesz azért, hogy legyen egy nő az életében.

Ezt te nem tudhatod, mit tesz, mit tett. És nem sok, csak néhány kisfiú nyafog.



Nők a pénzre mennek?

Igen, ezért dolgoznak gyárban,postán,irodában...mit hittél, kockacukorért kelnek korán?



Vajon hány nő járna olyannal akinek nincsen munkája?


Próbáld ki, az az igazi, amikor saját tapasztalatod van, és nem más tapasztalatát teszed mérvadóvá.



*Az attól függ, hogy a férfi hajlandó keresni munkát vagy sem, én se vagyok vöröskereszt, hogy ellátjam*

Nem-e? Ellátnád te, ha olyan férfi akivel a barátnők előtt villoghatsz, csak senki se tudja miből él, azt kell mondani: Ő egy müvész.



Akkor mi a probléma uraim?

Az tele van joghurttal a kókuszdió.



Lehet, hogy az igényekből kicsit lejjebb kellene venni?

Igazad lehet.


De most egy új fajta méreggel lázítják egymás ellen a két nemet.


"Azért van veled, mert ha nincs ló, jó a szamár is"


Kezd elszaporodni az ebből fakadó kérdés itt.

2018. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%

A nemek közti háború szerves része, sőt! talán az alapja, hogy ellentétek vannak a férfiak és a nők között. Ettől függetlenül mondjuk függünk egymástól, de mindegy. Nekünk szükségünk van nőre, mert vágyunk (ha titkoljuk is) a gyengédségére, az érintésére, és a társaságára. Ahogy a nőknek is szükségük van ránk, hogy óvjuk őket, vigyázzunk rájuk, támogassuk őket, és legyünk mellettük.


Kivételt ez alól az NDK-s úszónők képeznek, bár nem hiszem hogy a nő jelző megfelelő számukra :D


Egy szó mint száz. Ütjük egymást ahol érjük, de titokban a lelkünk mélyén tudjuk, hogy nem tudunk élni egymás nélkül... :)


32/F

2018. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!