Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A legtöbb fiú/férfi azért...

A legtöbb fiú/férfi azért magányos mert nincs párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat miatt magányosnak lenni?


Én azért vagyok magányos mert soha nem volt szerető családom.

Apám alkoholista volt és meghalt.

Anyám meg munkakerülő és inkább amit kapott segélyt azt bulizásra költötte.

Sosem voltak barátaim, elitéltek apám és anyám végett, nagyon rossz volt egyedül és magányossan a szobámba lenni vagy sétálni és még sorolhatnám.

Párkapcsolatom volt nem is kevés, de ez mind tiniszerelem és mind elég csúnyán ért végett.


Én azért nem érzem magányosnak mert nincs párkapcsolatom, igaz minden ember más.


2018. nov. 15. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Akinek nincs semmije/senkije mint nekem... hozzáadok mínusz párkapcsolatot...legyen. nézzük meg,ez változtat-e az értéken pozitív irányba.

Magány+( - párkapcsolat ) = Magány.

Ennyi. Ismerős a helyzeted,amiket írtál...

Viszont a párkapcsolat egy rész. Egy szelet. Az élet a pizza,a szeletek a részei..párkapcsolat,család,hobbi,sport,mind mind egy kis szelet,sok szeletből áll. Viszont ha egy sincs , erre jön az hogy egy sincs...magára marad az ember. :(

2018. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz az, hogy NEM!

Rengeteg férfi van aki azért magányos mert ezt választotta, a női nemről szerzett negatív tapasztalatai alapján.

2018. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Amelyik férfinak az ég világon senkije sincs, és kizárólag a barátnőjétől várna emberi melegséget, az nem hogy nem oldaná meg a férfi problémáját, de problémává válna a nő számára is. Az ilyen kapcsolatok nem egészségesek. (Akkor sem lenne egészséges, ha a nő lenne amúgy egyedül a világban, de mivel ez a kérdés csak a férfi magányt feszegeti....)


Jó családi háttér nélkül is lehetnek valakinek barátai, ha fiatalon nem is, akkor legalább felnőttként, de a barátok gyakorlatilag elengedhetetlenek egy kiegyensúlyozott élethez.

A szerelem viszont már extra.

2018. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom a választ a kérdésedre, de mondok egy érdekeset: Én kb 1 hónapja egyedülálló vagyok. Nem érzem magam magányosabbnak, mint párkapcsolatban. Érted ezt?


Hiányzott a gyengédség, és az osztatlan figyelem már akkor is.

2018. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!