Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minek élek, ha ilyen vagyok?

Minek élek, ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Dagadt vagyok, csúnya és egy rakás szerencsétlenség. Mindenki utál, mert egyesek a környéken mindenféle dolgokat találnak ki rólam. A saját apám évek óta nem foglalkozik velem. Mindenki csak átver engem és kihasznál. Mindent elrontok, amihez csak hozzányúlok. Soha nem leszek elég jó egyáltalán az élethez se. Utálom az egészet már.
2018. nov. 25. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A dagik aranyosak.
2018. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utálnak? Inkább lenéznek szerintem.
2018. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt csak te éled így meg, úgyhogy a fejedben kell rendet tenni, és a lényegtelen dolgokkal nem foglalkozni.

Másik, hogy változtass a külsődön! Első lépésként fogyózz, utána kozmetikus, fodrász, új ruhák, stb.

2018. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Járok rendszeresen kozmetikushoz meg fodrászhoz, de ettől még eleve ronda a pofám. Nem tetszik a fejem formája se, az orrom túl nagy, az ajkaim túl vékonyak. Mindent utálok magamon.
2018. nov. 25. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek elég külső dolgok. Sz@rd le a többieket. Nekem is, apum alkoholista volt, nem voltak barátaim, nagyon magányos voltam, úgy éreztem semmi nem megy. Hát ezt adta az élet ez van, fogtam, és elkezdtem nem foglalkozni ezzel, hanem jól érezni magam. Jóval jobb lett az életem.


Ha szeretnél beszélni írj nyugodtan, de szerintem a lényeg az, hogy csináld amit Te szeretnél, és teremtsd meg magadnak azt ahogy szeretnéd , hogy az életed legyen.

2018. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kezdj el sportolni,csak ettol lesz jo a tested. Nyugi nem gyúrni kell,azt en sem szeretem,de peldaul elkezdesz futni vagy biciklizni az maris jó. En futok (nem kiabalom el) es versenybiciklizem. Kepzeld en a versenybiciklizest egy alom miatt kezdtem el,mivel annyira reszese akartam lenni a azoknak a mezes k**va gyors bicikliseknek. Azota (ezt sem kiabalom el) sokkal jobb lett az eletem. Nemsoka profi biciklim lesz,pedig csak egy regi vasbiciklivel kezdtem. :)


Te is kezdj el valamit csinalni. Direkt nem mondok ilyen bíztatásokat es alomba ringatasokat,mivel Csernus doktor elmelete szerint elek. Hiaba mondanek en valakinek erveket,a mai tarsadalomban ezek az érvek elvesznek es csak azokat fogja fel az ember,ami rosszul esik neki. Szóval neharagudj,de muszaj lesz neked valtoztatnod az eletmododon,ha nem akarsz "dagi" lenni.

2018. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!