Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy élek, mint egy állat,...

Úgy élek, mint egy állat, hogyan törhetnék ki ebből?

Figyelt kérdés
Nincsen életcélom, motivációm semmihez sem. Munkanélküli vagyok, egész nap csak itthon fekszek, ritkán járok emberek közé. Barátaim nincsenek, akikkel kimozdulhatnék, illetve nincs olyan hely, ahová mehetnék. Való igaz, nem vagyok egy társasági ember, magamnak való vagyok, de nagyon rossz érzés nekem az, hogy csak a négy fal között élek.
2017. jún. 6. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Miből élsz, ha nincs munkád?
2017. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj valamit magaddal. Hány éves vagy? Menj el konditerembe, találkozhatsz új emberekkel, lesz motivációd, és egy negyed év után rettentő nagy önbizalmad lesz. Hidd el, így voltam én is. Lesznek barátaid. Lépj ki a komfortzónádból, ez a legfontosabb. Hogy hogy, keress rá neten.

Keress munkát is

2017. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Eltartanak, de nekem sem jó ám ez a kiszolgáltatottság, mert így nem nyithatom ki a számat.
2017. jún. 6. 14:20
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak egy érettségim van, semmire sem jó.
2017. jún. 6. 14:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Keress munkát. Bármilyet. Van azért elég sok minden, amihez nem kell végzettség, képesítés. Csak ha tudod, hogy nincs konkrét szaktudásod, akkor ne valami menő vezetői állásban gondolkodj.

Ha lesz munka, akkor lesz miért minden nap felkelni. Megismerhetsz új embereket.

De addig is nyugodtan mozdulj ki, akár egyedül is el lehet menni egyet sétálni, kirándulni. A természet általában jó hatással van mindenkinek a hangulatára, így talán a munkakereséshez is jobb kedved lesz.

2017. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy érettségivel nem kéne munkanélkülinek lenni. Egyébként vannak olcsó, ill. ingyenes tanfolyamok, körül kell nézni a neten és bemenni a munkaügyi központba, ott megmondják, milyen lehetőségeid vannak.
2017. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
a munkaugyi kozpontban vannak ingyenes tanfolyamok meg ők fizetnek neked ha tanulsz csak el kell vegezni mindenkepp ennyit kernek, en jelentkeztem is egyre, de az allasokat is nezegetem mert pont ugy elek mint te de mar unom.
2017. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. jún. 6. 16:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, igaz annyi különbség van, hogy egy rahedli pénzt örököltem, de ez se teszi jobbá a dolgokat. :(
2017. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Hát, nekem sokkal jobbá tenné. Ma már mindenhez pénz kell.
2017. jún. 7. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!