Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon szomorú vagyok, nagyon...

Nagyon szomorú vagyok, nagyon sokszor azt érzem, hogy feleslegesen élek, és semmi értelme az életemnek. (? )

Figyelt kérdés

Sokszor az jut az eszemben hogy jó lenne, ha már meghalnék, és vége lenne a szenvedésnek.

Idén befejezem a tanulást, utána dolgoznom kellene, de nem tudom, hogy mit. Nincsenek barátaim, barátnőm sem volt, és szerintem nem is lesz. Szinte senkivel nem beszélek.

Ráadásul egészségi problémáim is vannak, és emiatt lehet, hogy nem is lehet majd gyerekem, az orvosok nem nagyon akarnak nekem segíteni.:(


Szerintetek ennyi rossz dolog mellet mi értelme élnem???

20f


2017. ápr. 13. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi.
2017. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pusztítani..:D
2017. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Munkahelyen lehet barátokat szerezni.
2017. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem szabad feladni soha. Kell egy célt találnod és a lehető legjobbat kihozni a jelenlegi élethelyzetedből. Sokszor én is nagyon szomorú vagyok, de nem adom fel, mert mindig lehet találni kiutat a problémákból. Én pl. 11 éves koromban egy szembevérzés miatt a jobb szememre elvesztettem a centrális látásomat, az orvostudomány jelenlegi állása szerint nem tudnak semmit csinálni vele. Engem az motivál, hogy egy nap újra látok vele, soha nem adom fel, pedig majdnem lottóötös esélye van, hogy meggyógyul valaha, de én ebben a nagyon pici esélyben is nagyon tudok hinni. Te is találj valamit, amibe tudsz kapaszkodni és hinni!
2017. ápr. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az önsajnálat az egyik nagy hiba! Az életed értelme nem csak a testi dolgokban nyilvánul meg. A lelki dolgokkal is törődni kell! Nézz utána a lelki fejlődésnek! (Pl. PPH). Nézz magadba, kérdezd meg a lelked, mi a problémád!
2020. febr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!