Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan oldal, ahol pénzért...

Van olyan oldal, ahol pénzért beszélgetnek velem lányok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy röhelyesen hangzik, de nem merek ismerkedni, és ha fizetnék érte, akkor ugye biztos megjátszanák magukat, hogy nem vagyok írtó gáz és nem szúrok el mindent.

2018. nov. 27. 01:25
1 2
 11/17 Nap Ajtó válasza:

A kérdezőnek:


Szia!

Fentebb azt írtad, hogy már bármit megtennél, hogy egy nő figyeljen rád. Ezzel nem vagy egyedül. Minden férfi éhezi a női figyelmet- illetve minden nő a többi férfi figyelmét. Se nem vagy defekt, se nem vagy lúzer, amiért idáig nem sikerült mélyebb kapcsolatot kialakítanod egy nővel- mindösszesen a mintáid nem a megfelelőek. A mintáid, a viselkedési szokásaid, a hozzáállásod azok, amik olyanná alakítják az életedet, amilyen.

Az én tanácsom az, hogy ne megvásárolni akard a nők figyelmét, hanem válj azzá, akire figyelnek a nők.

(Itt meg kell jegyeznem, hogy nem minden nő tud figyelni. Figyelmesebbek, mint a férfiak, de nem mindenki közülük.)

Két dolgot ajánlok a figyelmedbe.

1: Ez egy kétoldalú játék. A dolgok nem működnek rendesen, ha csak te kapsz figyelmet. Neked is adnod kell, ha igazi figyelmet szeretnél kapni. Ha nem adsz, mindenhonnan csak felszínes figyelmet fogsz kapni.

(Klasszikus aranytörvény: ki mint vet, úgy arat.)

Éppen ezért szenvedsz, mert idáig csak magadra figyeltél, és ezáltal nem kaptál olyan minőségi figyelmet, amire szükséged van. (Az önző emberekre senki nem kiváncsi.) Elsőként tehát: kezdd el felépíteni magadban az őszinte figyelmet mások iránt. Időbe telik, de megéri.

Ahogy gyakorlod ezt a tulajdonságot, egyre inkább meg fog változni az életed. A kapcsolataid. Ahogyan az emberek viszonyulnak hozzád. Minél figyelmesebb, őszintén érdeklődőbb vagy az emberek iránt, annál minőségibb figyelmet kapsz az emberektől.


Ha elközelezed magad amellett, hogy változtatsz magadon, elindulsz a fejlődés útján. Idővel látni fogod, hogy nincs szükséged mindenki figyelmére; mert mindenki nem tud ugyanúgy figyelni. Nem mindenki tudja kielégíteni a figyelem igény-szintedet; de bőven elég az, ha van körülötted pár olyan ember, akivel szót értesz. Ez csak úgy fog menni, ha figyelsz rájuk.

Nőd is akkor lesz -jobban mondva, nő akkor lesz melletted társ-, ha olyan férfivá válsz, aki figyel rá: őszinte érdeklődéssel.


Ez nem egy önálló képesség, de a legtöbb dolognak az alapja. Emellett vannak egyéb skillek is, amik egy ilyen természetnek, hozzáállásnak az alapjai.

Ha olyan férfivá szeretnél válni, akit tisztelnek és szeretnek a nők, akire figyelnek, akkor változtass a mintáidon! Változtass magadon!

Kezdj el fejlődni!


A nulladik lépés: vállald a felelősséget!

Te vagy a felelős az életedért!

Nem a szüleid, nem a kormány, nem az élet- hanem te.

Ami volt, az volt. Az a kérdés, hogy most mit teszel.

Indulj el a fejlődés útján!

Hogy hogyan?

Elsőként kezdj el olvasni. (Vagy ha már olvasol, akkor olvass ilyen, és ehhez hasonló könyveket:)


- Daniel Goleman: Érzelmi intelligencia

- Dale Carnegie: Sikerkalauz

- Szondy Máté: Megélni a pillanatot


Ha pedig szeretnél még gondolatokat olvasni, ilyen hangvétellel:

[link]

2018. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%

Kedves 5ös

Én egy 21 éves lány vagyok boldog párkapcsolatban úgyhogy nekem nem kell figyelnem a ketyegő órát de neked annál inkább szóval hajrá mindent bele mert egyedül fogsz meghalni

:)

2018. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Szia, próbálkozz nem népszerű nőknél! Ők sokkal jobban értékelik, és nem zavarja őket, ha elszúrod.Én azt vettem észre, hogy azok a nők sokkal jobban értékelik, hogy beszélgetsz velük, többmindent elnéznek, és idővel rájössz, hogy semmivel se kevesebbek, mint a népszerű nők, és örülni fogsz, hogy fdelfedezted a csodálatos lelküket :D
2018. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
velem beszélgethetsz ha gondolod . L
2018. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 nylonx ***** válasza:
Én is most írtam ki hasonló kérdést,de én máshogy tettem fel.Régen a fészbuk előtt volt csomó közösségi hely ahol fényképek nélkül ismerkedtem ,nem a társkeresés volt a lényeg.Például a honfoglaló is olyan volt hogy közben csetelhettem isközben a másik játékossal aztán messengercím csere. Mindenhonnan volt pár csaj aki nem is tudta hogy nézek ki,hamarabb megismerte a belsőm ,aztán csak kíváncsi volt hogy nézek ki.Volt aztán aki hozzám is költözött másfél évig. Hiányolom a közösségi játéktereket.
2018. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Velem is beszélgethetsz. 23 éves lány
2018. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hát, én pénzért szívesen beszélek veled, már azért.
2019. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!