Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért nem köszönök vissza...

Azért nem köszönök vissza mert eszembe se jut, hogy valaki köszönne nekem?!

Figyelt kérdés

Egy egyszerű kis senki vagyok, de tényleg! Hajléktalannal majdnem egyenrangú nulla. Alacsony színvonalon élek, néha enni se nagyon jut. Barátaim, haverjaim évek óta nincsenek. A munkahelyemen is ha tehetem meghúzom magam és láthatatlan vagyok, elvégzem amit kell, de nem jut eszembe a tehetős, rendes, irodai munkát végző dolgozókkal vegyülni. Azért mindenki öltönyben meg kosztümben jár, milyen témája lenne nekik egy koszos, földön kúszó-mászó szerelővel? Már többször előfordult, hogy közülük felém köszöntek! Ilyenkor mindig a hátam mögé nézek, körbenézek, mert azt hiszem van ott valaki akinek a köszönés szólt. Aztán addigra vagy továbbmegy az ember vagy lefagyok hirtelen és nem szólok semmit. Emiatt elég rosszul érzem magam, de csodálkozok is hogy vannak ilyen rendesek emberek akik a magamfajtát is üdvözlik. Sajnos a nem sok eszem mellett az arcmemóriám is csapnivaló, így nem tudom a következő alkalommal kijavítani magamat mert nem is emlékszek ki is volt az.

Ráköszönni én nem szeretnék mindenkire, mert tényleg zavaró lehet, ha egy ilyen alak köszönget, főleg a hölgyek még meg is ijedhetnek, hogy egy ronda, talpig koszos ruhában lévő, olajos ember mit köszönget nekik. Az állásomat meg nem akarom elveszíteni, nagyon kell a pénz! Sajnos az előző munkahelyemről valójában azért küldtek el, mert a nagyvezér aszisztensnője kirúgatott mert mindig ráköszöngettem. Azért vettem rá a bátorságot, mert előtte megtaláltam a kocsikulcsát a parkolóban és odavittem neki. Aztán azt hittem hogy onnantól én csak úgy ráköszöngethetek. Pedig jobban tettem volna ha meghúzom magamat.


2018. dec. 3. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Vagy trollkodsz vagy komoly gondok vannak a fejedben.
2018. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem... nem trollkodok vagy ilyesmi. A sztorin kicsi ferdítettem hogy ne lehessen rámismerni: Nem kocsikulcsot találtam meg hanem másvalamit.
2018. dec. 3. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Na-na. Te is olyan èrtékes ember vagy, mint a többi. Biztos rengeteg pozitìv tulajdonsággal rendelkezzel, amelyekre büszke lehetsz, emellett amiket érdemes megmutatni. Nyugodtan köszönj mindenkinek, biztos szìvesen fogadják majd.
2018. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Látom van önbecsülésed.
2018. dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyan van pozitív tulajdonságom, de tényleg. Szó szerint nem értek semmihez és tényleg elég buta vagyok (meg is buktam többször az iskolában). Annyit tudok mondani, ha ez pozitívnak számít, hogy mindig megcsinálom szó nélkül és maximális teljesítéssel amit a főnökeim kiadnak munkát. Meg talán az is pozitív, hogy mivel nekem nincsen senkim, így bevállalom a munkát az összes ünnepkor, a túlórapénzt felét meg eloszjuk a munkatársakkal, hogy igazságos legyen. Ilyenkor jókat szoktak rám mondani.
2018. dec. 5. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!