Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor simogattak meg titeket?

Mikor simogattak meg titeket?

Figyelt kérdés

Ha valaki megsimogatna (érzéssel), az mennyit segítene a közérzeteteken? Csak pár percre-órára lenne jobb, vagy fel tudnátok tőle töltődni? Enyhülne az egyedüllét érzés?


Kort és nemet is kérek.



2018. dec. 5. 22:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

1. vagyok: "Ha valaki megsimogatna (érzéssel), az mennyit segítene a közérzeteteken?" és a többi kérdés együtt: érdekes kérdések.

Tuti borsódzna a hátam tőle, mert el sem hinném a dolgot, annyira szokatlan lenne. Ha csak azért tenné, hogy jobb közérzete legyen az embernek, akkor inkább nem fogadnám el, mert az olyan, mintha kóstoló lenne valamire, ami rövidtávú folyamat. Azonban ha valóban megkedvelne az illető, és azért teszi, akkor az sokkal jobban befogadható lenne számomra.

2018. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Pár napja a egy barátnőm kisfia.Meg talán néhány hete volt aki gyengéden megfogta a karomat beszélgetés kzben pár pillanatra.Ami a feltöltődést illeti attól függ ki az illető.Van akitől ez nem hogy jóül esne inkább zavaróan hatna.
2018. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
tesóm kislánya-kisfia közös erővel nekifogtak nemrég..jó volt csak hamar feléltem a készletet..sebaj nélküle is elvagyok, meg a vizslám is szokott simizni újabban pacsi helyett de ez már vitatható, hogy milyen érdekből kapom =)
2018. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Metionin ***** válasza:
89%
Gyerekkoromban próbálkoztak de ha tehettem elmenekültem. Nem szeretem ha hozzám érnek, szóval kéretik nem simogatni.
2018. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem soha :D Bár amilyen lelki állapotba vagyok már jól jönne egy szerető normális lány :( (Barátok ne simogassanak de nincsenek is, családom sincs)

-17éves depressziós srác aki örökre egyedül marad :(


-Ha valaki megsimogatna (érzéssel), az mennyit segítene a közérzeteteken?

Sokat. Csak egy lányra lenne szükségem, és elfelejteném ezt a 17 éve tartó SZENVEDÉST (ami sehol nem mondható életnek)


-Csak pár percre-órára lenne jobb, vagy fel tudnátok tőle töltődni?

Ha lenne barátnőm akkor hidd el 0-24 "fel lennénk töltődve" tőle :(


-Enyhülne az egyedüllét érzés?

Egész életembe egyedül voltam, szóval igen. Feltéve ha a személy átmegy a "feltételeimen" és biztos nem cserélget le mint ahogy az átlag ribi "csajszik" szokták.


Remélem segítettem valamit, bár nem tudom miért kérdezted.

2018. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem most nagyon fel tudna dobni egy simogatás. Napokra feltöltene - és igen, enyhülne az egyedüllét érzés!


44/N

2018. dec. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ha érezném most egy nő közelségét, illatát, érintését, természetesen boldoggá tenné a napomat, hiányzik a gyengédség egy idő után.

23/F

2018. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Mikor simogattak meg titeket? Utoljára januárban, amikor nagyon sírtam a munkahelyi mosdóban műszak végén.


Ha valaki megsimogatna (érzéssel), az mennyit segítene a közérzeteteken? Kedves gesztusnak érezném, hogy együtt éreznek velem vagy, hogy valaki kedveskedik.


Csak pár percre-órára lenne jobb, vagy fel tudnátok tőle töltődni? Egy másodpercre sem lenne jobb; ha sírok, nem egy simitől nem fog megoldódni a gondom, ha kedveskedésből megsimogatnak, az meg nem változtat a lelkiállapotomon.


Enyhülne az egyedüllét érzés? Az bennem nem attól enyhül, hogy megsimogat valaki


Kort és nemet is kérek. - Kérj egy plaszikai sebészt meg rá... :) Amúgy 28 éves nő vagyok

2018. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Hasonlóan vagyok ezzel én is, jól esett olvasni a válaszod. :) Bár nem nő vagyok, viszont azt sosem fogom megérteni, hogyha van valami komoly problémám, akkor miért gondolják azt a nők, hogy egy ölelés vagy simogatás egy kicsit is közelebb visz a megoldáshoz. Persze náluk sokkal erősebb a gondoskodás kényszere, azonban volt már, hogy korábban sértődést is kaptam azért, hogy nem éreztem magam jobban ennyitől...

2018. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ma reggel. Egyébként nekem nem ad sokat az érintés a közérzetemhez, simán megvagyok nélküle, ha nincs, nem hiányzik.
2018. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!