Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor simogattak meg titeket?

Mikor simogattak meg titeket?

Figyelt kérdés

Ha valaki megsimogatna (érzéssel), az mennyit segítene a közérzeteteken? Csak pár percre-órára lenne jobb, vagy fel tudnátok tőle töltődni? Enyhülne az egyedüllét érzés?


Kort és nemet is kérek.



2018. dec. 5. 22:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
simogatás azért jó, mert inkább eggyüttérzést fejez ki, bár azt is félre lehet érteni. Legútóbb kávézóban ültünk egy lány barátommal, és arról beszélt, milyen honvágya van, mennyire haza menne, és valahogy persze én is így érzem, szóval ott megsajnáltam, és átöleltem, közben megsimogattam a fejét, hogy tudja ez az ölelés együttérzés, meg baráti dolog volt.
2018. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nagyon rég😥😥😥

Nagyon hiányzik egy barátnő...

21f

2018. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#9! Bárcsak neked lenne igazad, és ilyeneket álmodnék, nem napról napra minden éjjel rémálmok gyötörnének...
2018. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

KB. 4 éve, a volt barátnőm. Igen, jól esne.


22/F

2018. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Pár hete unokahúgom. Ő az egyetlen emberi lény, akitől igazi szeretet kapok.. van, hogy csak úgy azt mondja, hogy szeret.. vagy pl cipőfűző kötés közben odajon, megölel és megy vissza játszani. Anyámtól meg egy ölelést se kapok..
2018. dec. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

hétfőn.

nekem nagyon fontos. egészen más ember lettem, amióta néha van kit megölelni.

2018. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Bő egy hónapja. Panaszkodni akartam, de a többiek válaszait olvasva inkább nem teszem.
2018. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!