Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyenkor mitcsináljak?

Ilyenkor mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma volt testvérem szalagavatója. Elmentünk bulizni és jött az egyik osztálytársa is aki eléggé bejött. Van barátja, és mint kiderűlült elég könnyen adja magát. Na most én egy elég dagi srác vagyok. Nem gyakran mondom azt hogy bejön egy lány de most igen. Viszont ez a lány inkább csak 1 alkalmakat keres, ráadásul rá van állva a jó testre. 1. Esélyem sem lenne nála így. :D 2. Én barátnőt szeretnék nem 1 alkalmas partnert. És ilyenkor sajnos elkap megint a depressziós érzés hogy esélyem sincs, meg hogy bejön de én nem szeretnék egy éjszakás kalandokat. És ez sajnos rohadt rossz érzés. Sajnos én ilyen vagyok hogy nagyon hamar meg tud tetszeni valaki és túlságosan. :D Valaki van még ilyen vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? 18/F

2018. dec. 8. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképp működik. Számomra az a természetes amit leírtál. Valamikor azt gondoltam minden ember ilyen. :D Ha baj van veled, akkor velem is, és valószínűleg sok másik emberrel is. Ha ez téged megnyugtat.
2018. dec. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen szerintem mindenki ilyen.

Később sajnos vagy szerencsére ez kicsit megváltozik majd.


Ha nem akarsz kalandokat, akkor nem kell belemenned csak mert szerinted ez egy vissza nem térő alkalom... Szerintem.

2018. dec. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak hogy is mondjam. Nekem ilyenkor a fejembe berögződik az hogy ez a csaj rohadtul bejön és nem kéne más. De mivel nem akar normális kapcsolatot, és még dagadt is vagyok, így idegesít hogy nem lehet semmi. És ilyenkor megint rámjön az hogy dö.gölnék meg a f@.zba mert elmegy minden életkedvem.
2018. dec. 8. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nem vagy szerencsétlen.

Ha nem vagy elégedett a testeddel, változtass rajta! Járj el edzeni!

Viszont ne azért, mert az jobban tetszene annak a lánynak, hanem magad miatt.

Ha nem akarsz edzeni, akkoris előbb vagy utóbb lesz olyan barátnőd, aki elfogad így ahogy vagy.

Három éve 80kg voltam. Így is mindig volt udvarlóm, de nem tetszettem magamnak. Lefogytam, 60kg vagyok. Ugyanúgy van.

Annyira változott, hogy már többet tudok válogatni azok közül, akik tetszenek. Mert kövéren nem válogattam, mindegy volt ki. Hogy néz ki. Nyilván ez csak külsőség, de ne mondja senki, hogy nem először a külsőt nézzük meg a másikon...

23/l

2018. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, jövőhónaptól tervezek elmenni edzeni. Főként magam miatt de azért ilyenkor nyilván az is ott van a fejemben hogy vékonyabban talán könnyebb lesz ismerkedni. :D "Régen" amikor vékony voltam valahogy nem volt gondom ilyen téren. :D Ez tény hogy az ember a külsőt nézi először, mondhat akárki akármit. A legtöbb ember szerint én pl. jó fej vagyok. Humorom az van eléggé és nem is vagyok paraszt a lányokkal. Mindig normálisan beszélek velük, kedves vagyok de valami különös oknál fogva még sincs barátnőm. :D Annyi viszont tény hogy a lányoknak könnyebb dolguk van. :D A környezetemben látottak alapján valahogy tökmindegy mekkora az adott lány és hogy hogyan néz ki, van valakije.
2018. dec. 14. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!