Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos emberek, Ti mivel/hog...

Magányos emberek, Ti mivel/hogyan foglaljátok el magatokat?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudok magammal mit kezdeni, egész nap azon kattogok, hogy mennyire egyedül érzem magam és hogyan törhetnék ki ebből... kíváncsi vagyok, mások hogyan küzdik le ezeket a gondolatokat
2014. szept. 28. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
játék, netezés, filmnézés, forumok, hobbi, sétálás, biciklizés, hétköznap munka.
2014. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat hallgatok zenét, emellett, a hosszú forró fürdőkkel pótolom az emberektől kapott melegséget, ami hiányzik. Rossz alvó vagyok, de tudom, hogy jól el lehet ütni az időt alvással, ha az ember szomorú.
2014. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mangát rajzolok:D
2014. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Általában piálok,füvezek,ha nagyon kivagyok beveszek egy marék nyugtatót és alszok egy jót. :-(
2014. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Jól megy a seggeteknek, piálás, füvezés, alvás, filmezés, zenehallgatás, forró fürdők...

Ez igen, ez oszt igen, és még ti érzitek magatokat szarul.

2014. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tanulok, gépezek, sétálgatok.
2014. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rohadt jó ám minden estét,hétvégét,ünnepet egyedül tölteni. Szívesebben főzöcskéznék a páromra elhiheted. :-(
2014. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 Szeretném, ha levezetnéd, mire fel gúnyolódsz.
2014. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én egyébként gépezek ,zenét hallgatok,meg ilyesmik,semmi extra.

Mostanában próbálok többet beszélgetni mindenkivel,(több-inkább kevesebb sikerrel) ,olvastam sokat a pozitív kisugárzásról,próbálom elfogadni magam,így hátha többen leszenk kíváncsiak rám,bár nem nagyon hiszek benne.

2014. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olvasás, internet, utazás, a munkámon agyalok. Semmi extra.
2014. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!