Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik magányosak, Ti nem...

Akik magányosak, Ti nem vágytok társaságra szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Nekem az elmúlt éveimben a szilveszterezés mindig ugyanúgy telt, otthon ültem,éjfélkor megnéztem a tűzijátékot,aztán lefeküdtem. Próbáltam tenni azért,hogy idén ne így legyen,de sajnos nem nagyon vannak olyan barátaim akikkel elmehetnék bárhová is. Rosszul érzem magam emiatt,hisz a legtöbb ismerősömnek van programja,terve. Engem meg 22 évesen felemészt a magány. Szerintetek egyedül hová lenne érdemes elmenni? Félek,hogy egyedül akárhová mennék,ugyanolyan magányos lennék.

2018. dec. 26. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én elfogok menni egyedül valahova...nem fogom itthon hallgatni a durranásokat.
2018. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Sajnos nekem is úgy néz ki idén nem lesz programom. Az a kevés barátom aki van, mindnek lett valamilyen programja, ahova nem tudok csatlakozni.

Már arra is gondoltam, hogy bemegyek valami bulihelyre, majd csak lesz valami. Jobb, mint itthon ülni :D Csendes beszélgetés vagy társas is jó lenne, csak ezt nehezebb kivitelezni.

Csatlakoznék olyanokhoz, akik ugyanezen törik a fejüket :D

33/F

2018. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Volna kedve valakinek priviben beszélgetni? 22/L
2018. dec. 27. 17:36
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
én pl.kiverem,az lesz nekem a jó buli.
2018. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Semmit nem kell csinálni. Ha egymagad ezt felfedezed, akkor még élvezheted is. Mitől félsz az egyedüllétben? Én is sokat vagyok egyedül, vagy magányos, de sokat olvasok és próbálom felfedezni a világban, a jelenben a különleges dolgokat, amihez igazából nem kell más. Ne azon gondolkodj, hogy más mit csinál, kit érdekel?
2018. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mindenki vágyik egy társra. De nekünk csúnyáknak sose lesz senkink.


- aludni fogok, mert az ébredés mindig megváltoztat.

2018. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!