Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki fog egyedül szilveszterezni?

Ki fog egyedül szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Magányosnak érzem magam. A Karácsonyt is párkapcsolat és barátok nélkül töltöttem. Hiába volt ott a család, ( szülők, tesók ) mégis magányosnak éreztem. Most, hogy lassan itt a szilveszter, mindenki bulizgatni megy, én meg otthon fogok ülni, megnézem a tüzijátékot, és ennyi. Ki van ezzel ugyanígy?

2018. dec. 28. 16:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2 év után idén ismét itthon töltöm majd a szilvesztert. Előző 2 évben a barátnőmnél voltam, tavaly összevesztünk és megfogadtam akkor, hogy idén biztos, hogy itthon leszek majd. Hát ez így is lesz mivel szakítottunk év elején. Tanulok a vizsgákra, tornázok, és sorozatot nézek majd, mint egy átlagos nap. Nem olyan rossz a magány, csak el kell tudni fogadni. Talán a jövő év valami mást hoz majd.
2018. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem pont az ellenkezője a bajom. Céges buli karácsony előtt, kötelező karácsonyi pofavizit a párom családjánál, másnap az én családomnál. Szilveszterkor baráti/kollegiális körben parti. Kicsit unom már, szívesebben tölteném az ünnepet békésen, meghitten, csendben.
2018. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

jelen. ez az első ilyen szilveszterem, 13 éves korom óta programot csináltam ekkor, eleinte barátokkal, később az exemmel töltöttem, de idén először úgy alakult, hogy már egyik sincs... otthon leszek, nem az albiban hanem hazamegyek szüleimhez, hogy legalább ne legyek teljesen egyedül.


26n

2018. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is. Egyedül vagyok. Se család se barátok. Soha nem is voltak barátaim. Akikről azt hittem, hogy azok csak lehúztak, vagy csak addig voltam jó míg kelett valami.

Szóval. A szilveszter nekem anyiból fog álni, hogy megeszek 2 szem nyugtatót, hogy ne ridjak fel a puffokttásokra azt alszok.

2018. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is, de ez már évek óta így megy, lehetőség volna rá, de valahogy ha őszinte akarok lenni jobban esik itthon lenni, valahogy nem késztet bulizásra hogy változik egy szám a naptárban.
2018. dec. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Én sosem voltam még szilveszterezni:(

Mindig itthon vagyok olyankor. Nincs kivel mennem.

Jah és barátnőm sem volt soha.

Szóval nem Te nem vagy olyan rossz helyzetben, hidd el!:)


21F

2018. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is egyedül leszek, magányosan, szóval ne aggódj, nem vagy egyedül.


24F

2018. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
53%

Én megyek bulizni:)



(Bocsi, ezt muszáj volt:D)

2018. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért nem verődik össze a társaság valahol, akik ide írnak? Bár nem tudjuk, ki hová valósi, de például Bp-ről biztos vannak sokan, ugyanebben a helyzetben... menjetek együtt, lehet változtatni! ;) Ki tudja, még a végén mindenki jól jönne ki ebből.
2018. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!