Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is úgy érzitek, hogy át...

Ti is úgy érzitek, hogy át kell beszélnünk a dolgokat?

Figyelt kérdés

Látom, hogy sok testvérem van itt akik hozzám hasonlóan magányosak. Nincs sikerük a nőknél, nincsenek barátaik, nincs céljuk az élettel. Lényegében vegetatív állapotban töltsük a mindennapjainkat.


Van egy jó és egy rossz hírem. Nem fog semmi sem változni, ha csak sírunk, hiába fogod mondani, hogy majd holnaptól, ha a ma, a jelenben nem fekteted le a holnap alapjait ami generálja a változást. Érted?


Viszont van egy jó hírem is, itt vagyunk egymásnak. Ez viszont két élű kard, hiszen egyrészről nyalogathatjuk egymást sebeit, mondhatjuk, hogy majd jobb lesz, de közben semmit sem teszünk a változásért, másrészről viszont fel is rázhatjuk egymást, motiválhatjuk egymást.


Ez csak rajtunk áll, úgy, hogy testvéreim, én amondó vagyok, hogy az utóbbi célravezetőbb.


Én amondó vagyok, hogy dobjuk be saját történeteinket, keressük meg nagyjából a közös pontokat és próbáljunk valami megoldást generálni. Úgy sincs jobb dolgunk hajrá.



2019. jan. 1. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Látom, rengeteg hapsi van itt, akinek nincs csaja (nekem sincs). Csak mi agyalunk ezen a dolgon, vagy a nők is problèmáznak a saját oldalukon ezen?
2019. jan. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nőknek az lenne a dolguk, hogy kielégítsék a vágyainkat. Olyan férfiakhoz vonzódnak akik kihasználják őket, eldobják őket. Mi, akik törődnénk velük és semmi mást nem kérnénk cserébe csak megértést és azt, hogy kielégítsék vágyainkat, minket eldobnak semmibe néznek. Ez így nem normális. Evolúciós jogunk van ahhoz, hogy nekünk is barátnőnk legyen. Minden körülmény között rendelkezésre kellene, hogy álljon egy.
2019. jan. 1. 01:42
 3/7 anonim ***** válasza:

"Evolúciós jogunk van ahhoz, hogy nekünk is barátnőnk legyen. Minden körülmény között rendelkezésre kellene, hogy álljon egy."


Beba.zna, ha így működne. Még több fogyatápos lenne a világon. Tudod van olyan, hogy bizonyítani kell, hogy képes és egészséges tovább vinni a géneket a hímnem.

2019. jan. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#metoo


A nőkről amit írtál hszt, az elég érdekes. Mármint a hozzáállás. Mert ugye a kérdésben leírod, hogy érdemi lépéseket szeretnél tenni, erre meg a hszedben zagyválsz valamit a nőkről, mégpedig azokról a nőkről, akik ugyanolyan elveszettek, mint te. Mert ugye csak azokat lehet ennyire egy csoportba rendelni, akik nem rendelkeznek személyiséggel.


Márpedig elvileg ez lenne neked is a célod. Mindegy nem biztos, hogy elég érthető, vagy elég részletes amit írtam, ha valami nem világos, akkor kérdezz, és válaszolok.


De első körben leszakadhatnál másokról, hogy ki mit miért csinál, meg milyen. Meg azt sem értem, hogy miért ilyen fontos, hogy nőd legyen? Mármint értem persze, de akkor is egy kva rossz stratégia, ez a nőszerzés dolog. Azt írod, hogy vegetatív állapotban töltöd a mindennapjaidat. Hát inkább ezzel kéne valamit kezdeni.

2019. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Minden körülmény között rendelkezésre kellene, hogy álljon egy."


Ez viszont így is van. Csak valszeg nem örülnél ha meglátnád azt aki a te rendelkezésedre áll.

2019. jan. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Olyan férfiakhoz vonzódnak akik kihasználják őket, eldobják őket.


Erről a nők tehetnek.

Már nem azért de vegyünk egy példát, van egy srác aki bármit megtenne érted, és van egy másik akit te szeretsz és nem feltétlenül tenne meg érted mindent. Na a nők nagy része az utóbbit választja és itt a gond.


Ne azt válaszd akit szeretsz, hanem aki téged szeret. Mert az bármit megtenne érted, az utóbbinál meg te teszel meg érte bármit, és ezt ő semmibe sem fogja venni.

2019. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ne azt válaszd akit szeretsz, hanem aki téged szeret."


Mekkora baromság. Mindkettőnek stimmelnie kell ahhoz, hogy egy normális kapcsolat létrejöjjön.

2019. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!