Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit ajánlanátok "ismerkedésre"...

Mit ajánlanátok "ismerkedésre" ilyen embereknek?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy aki nem közösségi, hanem egy inkább "magánakvaló" (magányos/nem a többszáz facebookos kis ismerőseivel elfoglalt) nem közösségi, nem instagramon élő lányt keres, viszont kifejezetten ismerkedésre nem vevő, az hol "próbálkozzon" ilyen lányt találni? Nem nagyon stílusom a korombeliek viselkedés/trendisége és én is visszahúzódóbb magányos srác vagyok, így én is hozzám hasonló (a depresszió miatt velem megértő) lányt szeretnék. Igaz hogy nem csak "barátkozni" szeretnék, de nekem az ilyen társkereső meg kifejezetten ismerkedés céllal dumálgatás kicsit erőltetett. Mit gondoltok, ha GYK-n se nagyon látok ilyen lányokat, hol lehet esély interneten még hasonló emberekkel beszélni? (14-18 között mondjuk?)

Köszi a válaszokat előre is, főleg annak aki még tud kultúráltan válaszolni.



2019. jan. 2. 03:52
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Igen, azt gondoltam, köszi! :D
2019. jan. 5. 23:37
 32/49 Miss Endzsi ***** válasza:
Ha szeretnéd, szívesen segítek is benne.
2019. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Jól van, ha elnyalogatsz előttem egy ciános-epres nyalókát benne vagyok <3
2019. jan. 5. 23:40
 34/49 Miss Endzsi ***** válasza:
Istenem..
2019. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Hát ha egész nap otthon ülsz akkor mire vársz, bekopogtat életed lánya? Még ha meg is ismerkednél egy lánnyal a neten akkor is kéne találkoznod vele valamikor amitől gyanítom hogy félnél
2019. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem..Vásárolni járok meg ha szükséges, egyszerűen csak nincs okom elmenni, meg nem is szeretek annyira. De ha neten megismernék valakit és elég ok ideig beszélnénk megismernénk egymást, akkor akárhova elmennék vele (Mivel nem bulizós lányt keresek ezért oda egyikünk sem:) )
2019. jan. 6. 15:29
 37/49 Miss Endzsi ***** válasza:
Én se vagyok bulizós lány, de évente egyszer-kétszer el szoktam menni lazítani, ebben semmi rossz nincs.
2019. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Kivéve ha rossz a társaság.. Tudod hogy itt "könnyen" felszedik a csajokat stb, én nem merném elengedni.. Ha lenne kit..
2019. jan. 6. 15:52
 39/49 Miss Endzsi ***** válasza:
Azt se szedik fel könnyen, aki akarja. Nem tudom te milyen bulikban voltál. Ha nem akarsz semmit, senkitől, nem fognak órákon át zaklatni vele. Sőt az se biztos, hogy valaha oda megy valaki egy adott lányhoz. Ha meg mégis, nem az a jellemző, hogy a párkapcsolatban lévő lányok omlanak más szájára.
2019. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Soha nem voltam buliba/rendezvényen. nekem vőven elég volt hallani róla és tudni hogy sokan vannak ott. Én azért ennél jobban vigyáznék a barátnőmre ha lenne.

Elhiheted hogy az életemet adnám azért akit szeretek.

2019. jan. 6. 16:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!