Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudnék ismerkedni emberekkel?

Hol tudnék ismerkedni emberekkel?

Figyelt kérdés

Neten nem tudok, mert bár beszélgetésig eljutok, de főként a lányok, enm akarnak találkozni személyesen.

Élőben nem tudok mert szorongó vagyok, életemben nem voltam bulizni, sem házibuli, kamaszkoromban sem volt semmi. Nincs beszélgetőtársam a valódi életben.

Nincs kivel elmenjek bárhová. Még ugysem jön senki hogy én ajánlom fel hogy pl kifizetem a helyet.

Sajnos munkahelyem nincs, mert nem vettek fel anno egyetemre, okjval nem tudtam elhelyezkedni 6-7 éve nincsenek beszélgetőtársaim.

Szüleim már elfáradtak ők már nem kisérgetnek, nem jönnek . Nekem meg nincs kivel, nem tudok kivel élményeket szerezni és stb.

Hogyan lehet?

25/F


2019. jan. 5. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is teljesen hasonlóan vagyok.
2019. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2019. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen sajnos motorom.
2019. jan. 5. 18:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Jelentkezz egy gyárba és máris lesz munkahelyed.
2019. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gyárakba sem lehet a monoton munka miatt sem, meg én inkább a saját + - korosztályommal szeretnék barátkozni, ismerkedni, és nem 40-50 évesekkel mondjuk.
2019. jan. 5. 19:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég sok huszonéves van ott is ahol én dolgozok (gyár). Amúgy nem azért írtam, hogy jelentkezz gyárba dolgozni, hogy ismerkedj, hanem azért, hogy legyen valami munkád. Vagy akárhova máshova, ahova a végzettségeddel mehetsz. Vagy jó így?
2019. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De nekem nem kell gyári monoton munka, nem mindenki birja egészségügyileg,. Kimutatták hogy nők pl sokkal jobban szereteik a monoton munkákat, ez valahol az agyban kell keresni, mint a férfiak. Nem véletlenül dolgozik pl. sokkal több nő mint férfi gyárakba csomagolóként vagy cimkézőként.

A szakmám, egyébként masszőr, de azzal nem kapok munkát.

2019. jan. 5. 19:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Én megértelek, de szerintem jót tenne a lelkednek, ha lenne valami munkád, nem feltétlenül gyár, és nem feltétlenül masszőrködés.
2019. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

No hát, teli van sajnos nagyon sokan diplomások, és mostmár a munkáltatok csak őket veszik fel.

Hiába voltam csomo interjun, mondtam dolgozok 5 honapig ingyen, csak tanitsanak be,. Semmi, nincs diplomád, vagy épitőipari szakmád? Akkor esélytelen. Nem tudom hova tudnék menni, szakma nélkül, ha a a masszőrködéssel nem találok melót.

Egyáltalán milyen jellegű munkákra, ahol naggyából velem egykorúak vannak, és nem monoton.

2019. jan. 5. 20:07
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Elég nagy igényedig vannak ahhoz képest, hogy semmit nem tanultál. Ne legyen gyár, meg monoton...erre kicsit korábban kellett volna gondolnod. Megérdemelnéd, hogy a szüleid elzavarjanak aztán nem lenne itt időd keseregni.


Tanácsom: húzz el dolgozni (gyárba, árufeltöltőnek, fuvarozónak, taxisnak) az első helyre ahova felvesznek, engedj az igényeidből (jobb fej leszel) és hidd el kevésbé leszel magányos.

2019. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!