Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos férfiak-nők, ti hogy...

Magányos férfiak-nők, ti hogy bírjátok a magányt?

Figyelt kérdés
Jól tudjátok kezelni,vagy már nem bírjátok? Boldogok vagytok,így vagy sem?
2019. jan. 25. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Jól.
2019. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

El vagyok, néha gondolok rá de meg próbálom magam lefoglalni, mivel nem akarok gyereket ezért már is sokkal kevesebb nő váladztana engem.

20F

2019. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Próbálom lefoglalni magam. Persze egy párkapcsolatot nagyon-nagyon szeretnék.
2019. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Meg kell tanulni az az eletet szeretni, elfogadni, és a legtobbet kihozni belele, ami van.
2019. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Amíg van kábel tv meg net addig elvagyok.
2019. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
A legtöbbször boldog vagyok, de néha nagyon nem. Olyankor begubózok, és mindent ijesztőnek látok. Muszáj olyankor kimozdulnom, emberek közé mennem, az sokat segít.
2019. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Több együttélésem szex egyéb kapcsolat után jobb ez most . A műbalhék trükkök bajokhoz képest a csekély öröm harmónia nem ér annyit . Jah meg az anyagiak is , zéró megfelelés elvárás követelőzés . Akad mindig akik alásuppantok vagy cumizik mint a villanyóra . Tökéletes .
2019. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Párkapcsolatra gondolsz? Néha nagyon nehezen, de általában igyekszem elfoglalni magam, akkor kevesebb időm van rajta agyalni. De nem kínozom magam romantikus filmekkel meg ilyenekkel, akkor sokkal nehezebb elviselni, hogy nincs párom. Boldog nem vagyok, depressziós is csak azért nem, mert tényleg tudatosan mindig valami máson pörgök, meg mert van 2 ember, aki nagyon közel áll hozzám, ebben az értelemben nem vagyok magányos.
2019. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Úgy vagyok vele, mint a #6-os. Általában jól elvagyok, nem búslakodom emiatt, néha előjön a magányérzet, az rossz, de szerencsére ez nem tart hosszú ideig.
2019. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Egész életemben olvasásba, vagy valamilyen tevékenységbe menekültem a magány elől, ami nem azt jelenti, hogy magány ellen kellene párkapcsolat, de mivel az ember társas lény, ezért nagyon szeretnék én is párkapcsolatban élni.

Vannak rossz időszakok, amikor elég nehezen tudom kezelni, bár igazán tiniként és huszonévesen volt nehéz, így harmincasként már mintha könnyebb lenne.

Nem adtam még fel a reményt, hogy összejön egy stabil párkapcsolat.

2019. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!