Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ebbe bele lehet őrülni egy...

Ebbe bele lehet őrülni egy idő után?

Figyelt kérdés
Ha nem megy valaki emberek közé évekig. Akkor mi fog történni az emberrel?
2019. jan. 29. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Magányos lesz.
2019. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Esélyes, hogy kicsit bekattan.
2019. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Boldog életet él.

Minden álmom.

Itthagynám a családomat, a melómat és elmennék 1 eldigott kis házba egy egész èletre elegendő pénzzel ha ez lehetne:/

2019. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, egyedül miként tölti az időt. Ha olvas, netezik, őt érdeklő témákkal foglalkozik, akkor érdeklődésileg nem biztos, hogy beszűkül. Kapcsolattteremtési, társalgási képesség is "vissza tud fejlődni", ha azt nem gyakorolja, későbbiekben nem lesz -e hátrány, ha emberek közé megy, nem tudom. Nem tartják -e furának, különcnek, magánakvalónak.
2019. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Van aki megkattanna, más meg boldogan élne. Én nagyon sokat vagyok egyedül, meg nem kattantam, de olyan van, hogy magányosnak érzem magam. De olyan is, hogy jól elvagyok a kis dolgaimmal.
2019. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tanács, ne tedd. Velem is ez van KB pár éve, ezért lettem magántanuló, most meg ha kiírok kérdést ahogy mások is én is csak azt kapom mennyire szar vagyok, öljem meg magam. Amit már el is kezdtem. Szóval ne tedd. Vigyázz magadra
2019. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondoskodsz a környezetedről akkor nem. Ha önző vagy akkor igen.
2019. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En evek ota egyedul vagyok es semmi bajom csak nem szeretek emberek kozott lenni
2019. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyedül vagyok régóta, és kezdem érezni valami nem okés..
2019. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!