Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csináltatok, amikor...

Ti mit csináltatok, amikor mérhetetlenül nagy figyelemre vágytatok?

Figyelt kérdés
Hogyan értétek el azt, hogy foglalkozzanak veletek? (nem feltétlenül párkapcsolatra gondolok, de lehet szó róla)

2019. febr. 4. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire semmit, mert az ilyen kierőszakolt figyelem/törődés nem az igazi. Megvárom, míg olyan embert sodor mellém az élet, akivel kölcsönösen foglalkozunk egymással. Addig meg lekötöm magam, persze emellett ugyanúgy vágyom rá, csak könnyebb picit.
2019. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Én is párkapcsolatra gondoltam de igaziból nekem még nem volt ebben részem csak ilyen plátói vágyakozás...

Mit csinálok? Ez jó kérdés, mivel én változást akarok csak nem tudom ezt előidézni. Próbálok nem unatkozni és folyton programot, feladatot csinálni, hogy ne erre gondoljak. De megoldást nem nagyon tudok sajnos... De ha esrtleg valaki tudna ne tartsa magában :D

18/F

2019. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nem vágyok orbitális nagy figyelemre. Gyerekkoromban volt amikor szerettem volna ha észrevesznek pl. az oviban, akkor énekeltem :D otthon minden szempontból jobb volt láthatatlannak tűnni, szóval én ezt szoktam meg: észrevétlenség = biztonság.
2019. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Már viszonylag hamar (valamikor gyerekkoromban, óvoda tájékában) rájöttem, hogy elvegyülni több előnnyel jár mint kitűnni. Ezt azóta is így gondolom, például a mostani munkámat sem kaptam volna meg ha annyira feltűnősködtem volna mint a volt osztálytársaim (Facebook-ra, Instagram-ra meg tudom is én hova tolták fel folyamatosan a képeket magukról, tag-elték a helyeket hogy hol voltak, stb.), fontos az anonimitás.
2019. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem, nem. A social médiát ne keverjük ide. Nem erre gondoltam. ^^
2019. febr. 4. 23:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam az a gond, hogy megkapom (mert ha gondom van, akkor kibeszélem magamat), de nem igazán érek vele semmit, mert meghallgatnak és ennyi: kézzelfekvő megoldást, javaslatot nem szoktam kapni.
2019. febr. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy csinálom,hogy mindenkinek sajnáltatom magamat.
2019. febr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hülyéskedtem. Felkértem táncolni a parvtist. Beszéltem a tárgyakhoz. Megváltoztattam a hangom, testbeszédem. pl. túl kihúztam magam, mellkasomat kitoltam, karjaimat a testemtől távol tartottam. Grimaszoltam. Ripacskodtam.
2019. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amit mindig elsütöttem (akkor még egy idegen nyelvet sem beszéltem) Nálunk hatodikban kezdődött az idegen nyelv oktatása.


Szóval, amikor mentünk a nagyszülőkhöz nyári szünetre, akkor én a nyugatiban, vagy bárhol eljátszottam a "külföldit" halandzsáztam az öcsémnek. Így utólag mondom, inkább néztek idiótának, mint külföldinek szerintem. :)


És amikor figyeltek, mert láttam, akkor olyan büszke voltam magamra, hogy itt egy nagy külföldi Budapesten.

2019. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Ide járok kérdéseket feltenni és válaszokat írogatni. Eredménytelenül, persze. De nem adom fel! ;)


23/F

2019. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!