Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyenkor mi lenne a megfelelo...

Ilyenkor mi lenne a megfelelo lepes? Nem kapok sehonnan pozitiv megerositest, dicseretet.

Figyelt kérdés

Itthon nem kapok, ezt megszoktam. Mindig en vagyok a bunko, a hulye. Ezek miatt egyre jobban szetestem, igy megtobbet hallom. Ugyanezt hallom kulontanaromtol is.

Mar a tanaraimban kerestem tamaszt, hogy valaki hatha megdicserne, vagy elvarna tolem valamit, de nem csak a leszidast kapnam. De nincs ilyen. Vagy nem allnak hozzam/hozzank sehogyan, vagy nem szeretnek.

Mit csinaljak? Hova forduljak? Csinaljam egyedul? Es ha nem tudom? El vagyok veszve ...


2019. febr. 6. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én úgy megdicsérnék mindenkit, akinek szüksége van rá. Annyira sajnálom, akiknek ilyen szülei vannak. Az vigasztaljon titeket, hogy az ő frusztrációjuk őróluk szól. Esetleg ti is dicsérjetek meg másokat, talán visszakaptok egy kis jóindulatot.
2019. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#10es örülj neki!

Èn anyammal vagyok mindennap :(

2019. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szeretnél privátban beszélgetni? Én is hasonlóan vagyok. Ha gondolod, írj.
2019. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pszichológus kellene, jó gyorsan. Nekem is ilyen, sőt. Felnőtt vagyok, de eléggé tönkretette ez ag életemet. De nem fogom kiírni, miért, mert nem akarom, hogy valaki bekem rugjon miatta, úgyse ért meg, esetleg ti.


Szerintem elszakadás tesz jót, vagy szakember, minél előbb, ide ne jussatok..

2019. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10-es vagyok én nem vagyok annyámal, de amennyire nem vele annyira magányosan.. De fosd le anyád, már bocs, aki igy "törődik" a gyerekével az nem normális.
2019. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!