Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátom elfelejtette a...

Xela003 kérdése:

A barátom elfelejtette a szülinapom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 17:03
 1/5 Stella90 ***** válasza:
sz*rd már le...miért olyan nagy katasztrófa? te sem jegyzel meg töriórán minden egyes dátumot...
2011. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 wartburg353s válasza:
100%
Ettől még valószínűleg szeret. Az én férjem is rendszeresen elfelejtené az enyémet, ha nem kezdeném el időben mondogatni a "de jó, 2 hét múlva szülinapom és biztos meglátogat a húgom" jellegű emlékeztető mondatokat. A pasik többsége sajnos így van összerakva. Esetleg elmesélheted neki, mások hogyan köszöntöttek, ettől biztos jól elszégyelli magát és legközelebb jobban figyel majd.
2011. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és akkor mivan? kérjen utolag is boldogat én még a sajátomat is elfelejtem van mikor xDD
2011. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azlehet, hogy en sem jegyzek meg minden datumot, de elotte joparszor elmondtam neki, ugyhogy ugy erzem, jogosan vagyok kiakadva...
2011. nov. 10. 18:08
 5/5 wartburg353s válasza:
Ha egyébként is úgy érzed, hogy nem törődik veled, kb huszadrangú vagy a fontossági sorrendjében, akkor lépj ki ebből az egészből, mert nem lesz jobb, és nem érdemes időt vesztegetned rá. De ha ez az egy probléma van, persze, jogosan vagy kiakadva, de tedd túl magad rajta szerintem.
2011. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!