Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok az emberek akik kölcsönös...

Azok az emberek akik kölcsönösen magányosak és boldogtalanok miért nem találnak egymásra?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy általában a kapcsolatban vagy egy valaki aki sokkal pozitívabb és erősebb "lelkű" és van egy másik fél aki kicsit érzékenyebb, hangulat ingadozós és kell mellé egy stabil, erős személyiség aki ilyen időszakban is ott van mellette és segít.

Nem nagyon látok olyat, hogy két szomorkás, hangulatingadozós ember párkapcsolatban lennének. Talán azért mert nem tudnak egymásnak segíteni? De ez meg hülyeség mert nagyon meg kéne érteniük egymást.

Na most az lenne a kérdésem azok az emberek akik nem ennyire pozitívak és erősek van esélyük hasonló típusú és mentalitású emberrel ismerkedni vagy így kapcsolatban lenni?

Mert kicsit ilyennek gondolom magamat és az szerintem egyértelmű, hogy egy lány valami biztos pontra vágyik és nem egy olyan pasira akit még neki kell ápolni vagy nem tudom...

Nem vagyok depressziós meg ilyesmi csak elég magam alatt vagyok (most azt nem tudom egy kapcsolat mennyit változtatna mert még nem volt) és sokszor ilyen semmihez sincs kedvem és elvagyok magamban. Ilyenkor lehet egy pozitív személy ki tudna húzni ebből vagy már egy olyan ember is aki megért és ott lenne mellettem és beszélgetnénk vagy valami. De félek ez csak a fejemben működik és valóságban nem erre vágyik egy lány.

Ma is sok magányos embert láttam Valentin-napon és ebből jött az ötlet mennyi magányos és szomorú ember van akiknek nincs párjuk. Ezek az emberek miért nem találnak egymásra? Lerí róluk, hogy vágynak erre mert látom, hogy megbámulnak 1-1 párt (igen, lányok!) de valahogy elszalad mellettük a lehetőség vagy nem tudom miért nem jönnek össze azok az emberek akik láthatólag ugyan arra vágynak...

18/F



2019. febr. 14. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy ne találnának egymásra. Csak épp miután ez megtörténik, már nem lesznek magányosak. Még szép, hogy nem látsz olyan párokat, akik együtt sírnak, hogy milyen magányosak, hiszen ha párok, akkor már eleve nem magányosak.
2019. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg azért, mert ezek az emberek kerülik a társaságot és inkább otthonülősek, elvannak magukban. Én őszintén szólva interneten próbálkozom már egy ideje, ugyanis az egyetlen esélyt ebben látom, hogy talán majd egyszer valakivel először így név és arc nélkül megismerkedünk és nem lesznek rögtön előítéletek egymással kapcsolatban, hogy a másik hogy néz ki, milyen körökben mozog stb. 18/L
2019. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem csak azért lehet valaki boldogtalan mert egyedül van. Attól, hogy együtt vannak még lehetnek szomorúak és boldogtalanok. Csak nem azért sírnak mert nincs senkijük mert egy párkapcsolat nem old meg csettintésre minden problémát az életben...

Ez meglehet, hogy az ilyen emberek könnyebben ismerkednek interneten keresztül. Csak ez kicsit szomorú mert lehet egymás mellett mennek el és hagyják ki a talán életre szóló párjukat :( Ezekbe belegondolni olyan szomorú és lehangoló. De nem akarom elhinni, hogy csak neten lehet ismerkedni ilyen emberekkel... Meg eleve hol ha neten? Én nem nagyon tudok ilyen oldalakról. Akik neten ismerkednek azok leginkább a külsőre mennek és eleve már ahhoz is magabiztosnak kell lenni, hogy felregisztrálj egy ilyenre szóval ebben én nem feltétlenül lennék biztos...

2019. febr. 14. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt egy kapcsolat a kölcsönös vonzalomról szól. Attól hogy valakik magányosak, még egyáltalán nem biztos, hogy össze illenek. Úgy is lehetne mondani, hogy "magányos vagyok, de nem rád vágyom" helyzet van.
2019. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok. Én most kifejezetten az ilyen anonim felületekre gondoltam, mint például ez az oldal. De személy szerint mást nem ismerek, amely elég látogatott ahhoz, hogy esetleg valami kialakuljon.
2019. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Abszolút! Persze, hogy ez is megesik. De most nem feltétlen erre gondoltam. Nem azt mondom minden egyes ember aki egyforma helyzetben van az össze is illik. Nyilván múlik a vonzalmon. De én ezt már megelőlegeztem és az ez utáni kapcsolat érdekel. Meg eleve a megismerkedésen is.

De ez nem egy ismerkedős oldal :D Vagy én vagyok maradi.

2019. febr. 14. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát igen. Alapvetően egyetértek az elméleteddel. Én ugyanezt érzem. Kinek kellene egy olyan lány, akit még ő vigasztalhat?

Mindegy, a kérdésre rátérve talán azért, mert félnek. Nem is nagyon tudnak kezdeményezni meg hol találkoznak?

16/L

2019. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert introvertáltak, nem keresik egymás társaságát, maguknak valók.
2019. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne, hol lehetne ismerkedni , maganyos embereknek?
2019. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!