Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A baratnom depreszios es...

Nemfontosanevem kérdése:

A baratnom depreszios es vagja magat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem konkretan vagja magat, de nagyon durvan karcolja, es kicsit depis is, de nem orvosilag. anyi az egesz, h nem tudom mit tegyek h ne legyen ilyen. am meg csak en tudom h depi, mert masok elott teszi a h egy pozitivista. szamit ram, de nem tudom mit tegyek. az oka amiert ilyen h van ket nagyobb tesoja akik mindketten el vannak utazva, es alig lassa oket. es a suliba is elvarjak h 5os tanulo legyen. kerlek segitsetek
2019. febr. 17. 19:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
93%

En is “csak” karcoltam magam es csak a baratom tudta hogy “depis” vagyok, a kulvilagnak meg tok happy es semmi bajom. Evekig csinaltam ezt. Kiderult, borderlineos vagyok...

En is iskolapszichologusnal kezdtem. Ugyhogy mindenkepp azt ajanlom. Es en se szolnek a szuleimnek magamtol, de utolag halas lennek egy nap, ha lenne olyan baratom, aki joszandekbol ram eroltetne a segitseget, mert en inkabb csendben szenvedek..

Ha meg is utal erte, orokke halas marad ha segitesz neki, akar “eroszakkal” is. Az eletet mentheted meg.

2019. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!