Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van egy baratnom,1 évvel...

Van egy baratnom,1 évvel idosebb mint én tehát 1evvel hamarabb került ide, tavaly nagyon joba voltunk leginkabb azert mert neki se meg nekem se volt nagyon senkim mert o az “elozo” legjobb baratjaval nem voltak joba, sot. Mit kene tennem? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Aztán most fordult a helyzet,hogy megint joba lettek én meg a pótkerék szerepet kaptam,megint. És az esik rosszul hogy tudom hogy a “volt” baratnom leginkabb megfelelesi kényszer miatt barátkozik

Nagyon rosszul esik hogy tartalék lettem

Mit tegyek? 16/L



2018. máj. 31. 22:17
 1/2 anonim válasza:
Keress egy igaz baratot
2018. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez gyakori,hogy azért vannak jóba egymással emberek,mert az élet úgy hozza.Közös városba tanulnak,valami miatt egyikük idegen környezetbe kerül és ott összebarátkozik a másikkal.Jóban is vannak utána ha jön egy változás,újra azokkal az emberekkel lehet az illető akikkel azelőtt volt akkor már az újonnan szerzett barát nem olyan jelentős.Ezt sokszor tapasztaltam kirándulások,nyaralások vagy bármiylen utazás alkalmáva-ott nagyon jól elvoltunk,viccelődtünk,közösen csináltunk mindent,jól el is beszélgettünk.Utána itthoni környezetben ha kerestem az illető személyeket nagyon kevés volt az aki nyitott volt a találkozásra,sétára,kávéra vagy elmenni valamilyen programra.Volt aki az üzenetkre se válaszolt vagy nagyon rövidre zárta a dialógust.

Szerintem próbálj meg másokkal is barátkozni,ne ragadj le egy embernél.Megbeszélni nem hinném,hogy van értelme, de egy próbát az is megérhet,ha legalább tudod hányadán álltok egymással könnyebb lesz túllépni.

2018. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!